Kupony rabatowe Trejdoo

Kody promocyjne i okazje

Trejdoo to największa platforma wymiany walut w internecie. Zapraszamy do skorzystania z promocji serwisu na naszej stronie internetowej.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Trejdoo nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Trejdoo.com jest obecnie jedną z największych w Polsce platform finansowych, która swym klientom oferuje szybką, bezpieczną i wygodną wymianę walut bez spreadu oraz prowadzenie rachunku powierniczego ESCROW. Warunkiem skorzystania z usług Trejdoo.com jest dokonanie darmowej rejestracji w platformie.

Trejdoo.com oferuje usługę wymiany walut, której niewątpliwą zaletą jest ominięcie pośredników, zarabiających na spreadzie – w ten sposób Klient zyskuje realne oszczędności na każdej transakcji. Wyjątkowość oferty polega także na możliwości dokonywania transakcji wymiany walut 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, pełnej automatyczności rozliczenia jej na rachunku klienta oraz ustaleniu kursu wymiany przez samych zainteresowanych.

Jeżeli jedziesz na wakacje, spłacasz kredyt hipoteczny w walucie obcej, pracujesz za granicą albo masz firmę rozliczającą się w walucie obcej – ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Ponadto w platformie dostępne jest niesamowite udogodnienie w obsłudze transakcji handlowych, jaką jest usługa rachunku powierniczego ESCROW. Dzięki niej możesz zabezpieczyć dowolną transakcję kupna-sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym.

Nadzór nad działalnością Trejdoo.com sprawuje Igoria Trade S.A. – Instytucja Płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to gwarantem bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w platformie. Trejdoo.com w rankingu Gazety Finansowej z 2013 roku uzyskała I miejsce w kategorii bezpieczeństwo!

Kupony rabatowe i kody zniżkowe Kupon.pl pozwolą Ci dokonać transakcji na jeszcze korzystniejszych warunkach. Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać korzystając z promocji i zniżek dostępnych w serwisie Kupon.pl. Po uzyskaniu kuponu postępuj zgodnie z instrukcją dostępna przy zawieraniu transakcji.

Aby skorzystać z dostępnych kuponów wystarczy:

  • odszukać Trejdoo.com w Kupon.pl
  • wybrać najbardziej interesujący Cię kupon
  • dokonać wybranej transakcji w platformie Trejdoo.com
  • w odpowiednim miejscu wpisać lub skopiować i wkleić przyznany Ci kod zniżkowy, aby skorzystać z wyjątkowej oferty dostępnej dzięki Kupon.pl