Kupony rabatowe Tauriworld

Kody promocyjne Tauriworld

Wkrocz do świata przygody i ciesz się emocjami na najwyższym poziomie. Sprawdź najnowsze promocje Tauriworld na Kupon.pl!


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Tauriworld PL nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Tauriworld.pl to gra online czasu rzeczywistego o wielowarstwowej strukturze.

W grze internetowej Tauriworld.pl masz możliwość zasiedlenia planet oraz zdobycia ośmiu wysp na każdej z nich.

Każdy gracz ma za zadanie rozbudowanie swojej osady. W tym czasie także walczy lub współpracuje z innymi graczami co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. Gra osadzona jest w steampunkwoym klimacie, który podkreślony jest piękną i stylizowaną grafiką.

Zadaniem gracza jest stworzenie osady, gdzie podstawą rozwoju jest system zależności między budynkami, technologiami oraz poszczególnymi jednostkami. Aby sprawnie rozwinąć osadę potrzebne jest odpowiednie zarządzanie budynkami oraz wymyślanie nowych technologii. Do dyspozycji masz ponad 20 typów budynków, które możesz rozbudowywać, dzięki czemu rozwiniesz prężną gospodarkę. Ponadto każdy gracz może stworzyć silną armię, gdyż w grze znajduje się ponad 20 rodzajów statków i około 10 jednostek lądowych, które zasilą Twoje oddziały oraz siatkę szpiegowską co daje możliwość bezkrwawego zdobywania przewagi nad innymi graczami.

Tauri Word to rozbudowana gra, która wciągnie bez reszty każdego fana gier przeglądarkowych.

Jest to także wspaniała zabawa ucząca kreatywności i strategicznego myślenia rozgrywająca się w niezwykłym świecie steampunka.

Kody i kupony rabatowe Kupon.pl umożliwiają udane zakupy za mniej. Aby cieszyć się z szerokiej gamy markowych produktów w niższych cenach, wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Tauriworld.pl mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów sklepu internetowego Tauriworld.pl na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Tauriworld.
  • Wybierz kupon Tauriworld.pl, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę sklepu internetowego Tauriworld.pl.
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.