Stena Line promocje

Stena Line promocja – rejsy promem

Stena Line promocje na Kupon.pl to oferta dla każdego, kto wybiera się w podróż promem i szuka sposobu na oszczędności. Stena Line to nowoczesna flota promowa z sze... [Więcej szczegółów]


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Stena Line nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Stena Line promocje

Stena Line promocje to okazja dla każdego, kto pragnie zaplanować rejsy do krajów skandynawskich jak Szwecja, na przykład na Walentynki czy Andrzejki, pragnie przeżyć niezapomniane wycieczki do Norwegii i poznać skandynawski świat, pełen tajemnic i niezapomnianego klimatu. Podróż promem to najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób na dotarcie do Skandynawii. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę! Kod rabatowy Stena Line – Odkrywaj piękno świata – tani prom do Szwecji i Norwegii czekają na Ciebie. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak wyglądają rejsy wycieczkowe po Bałtyku. Skorzystaj z ofert już dzisiaj!

Jeżeli interesują Cię oferty podobne do Travelist, sprawdź: kod rabatowy Groupon, Lot promocje, Lufthansa promocje oraz Travelist promocje.


Stena Line promocje

Na Stena Line kod rabatowy czeka na każdego miłośnika podróży po świecie skandynawskim. Rejsy promem do Norwegii i Szwecji to będzie sama przyjemność. Dzięki licznym kodom rabatowym, jakie można spotkać na Kupon.pl rejsy promem zadowolą każdego miłośnika wojaży. Promy z Gdyni do Szwecji kursują codziennie, rezerwacji dokonywać można online na stronie Stena Line. Kod rabatowy Stena Line wykorzystać można na przykład na rejsy Gdynia – Karlskrona. Podaruj romantyczny rejs statkiem ukochanej osobie na Walentynki, rocznicę lub urodziny. Stena Line kupony rabatowe czekają na Ciebie!

Dzięki Stena Line rabat czeka na każdym kroku. Wycieczki promem do Norwegii sprawią radość każdemu, kto pragnie odkryć nowe morskie przygody. Rabat Stena Line to nowe odkrycie Skandynawii w niskiej, atrakcyjnej cenie. Prom Stena Line to najwyższa jakość podróży, najlepszej klasy obsługa oraz wygodne i rodzinne wyposażenie. Sprawdź jakie oferty czekają na Ciebie dzisiaj! Skorzystać możesz z rejsów jednodniowych, weekendowych, okazjonalnych, połączonych z noclegiem i wygodnymi hotelami. Kody promocyjne Stena Line czekają na Ciebie!Stena Line promocje

Aby wykorzystać Stena Line oferty, należy wykonać kilka bardzo prostych kroków. W ten sposób w promocyjnej cenie zakupisz Prommy do Szwecji oraz promy do Norwegii. Zajmie to mniej niż 5 minut!

  • Zobacz kupon.pl i wpisz w wyszukiwarkę portal podróżniczy Stena Line.
  • Po wpisaniu pojawią się najnowsze i najatrakcyjniejsze Stena Line kody promocyjne i zniżki, które zachęcą Cię do odkrywania świata i poznawania nowych miejsc.
  • Gdy klikniesz na wybrany przez Ciebie kupon zostaniesz przeniesiony na stronę portalu, w którym czekają na Ciebie tanie rejsy jednodniowe, rodzinne, rejsy do Norwegii, Szwecji i w inne skandynawskie kraje. Znajdziesz tu kod promocyjny Stena Line.
  • W oknie podsumowującym transakcję pojawi się pole przeznaczone na Stena Line kod promocyjny .
  • Po wpisaniu kodu rabatowego Stena Line kliknij OK, aby zakończyć zakupy.

Stena Line promocje

Stena Line to jeden z najpopularniejszych operatorów promowych na świecie. Wyposażony jest w blisko 37 promów i 22 linii promowych w Europie Północnej. Są to najwyższej klasy promy charakteryzujące się wygodą i komfortem podróży, wysokiej klasy obsługą i najlepiej wykwalifikowanym personelem. Działalność Stena Line zorganizowana jest w trzech obszarach wyodrębnionych według położenia geograficznego: Skandynawia, Morze Irlandzkie oraz Morze Północne. Misją Stena Line jest oferowanie bezpiecznych i efektywnych przewozów morskich w powiązaniu z usługami portowymi, tak aby zapewnić wygodę, komfort, bezpieczeństwo i ekonomię. Firma Stena Line powstała w 1962 roku, a pierwsze połączenie promowe odbyło się między Szwecją i Danią. W Polsce linie Stena Line pierwsze połączenie powstało w 1995 roku na linii Gdynia – Karlskrona. Skorzystaj już dzisiaj z licznych promocji Stena Line i ciesz się morskim podróżowaniem w atrakcyjnych cenach!

Na Kupon.pl znajdziesz liczne zniżki i promocje Stena Line. Dzięki nim Twoja podróż i rejsy promem będą jeszcze bardziej udane, a Ty pozwolisz sobie będziesz na dodatkowe atrakcje na miejscu. Zobacz jakie promocje czekają na Ciebie!