Squla kod promocyjny

Squla promocja na quizy językowe

Squla kod promocyjny na Kupon.pl to idealna okazja do rozwoju edukacyjnego Twojego dziecka. Platforma edukacyjna Squla pozwala uczyć poprzez zabawę, a taka nauka jest najskuteczniej... [Więcej szczegółów]


 • Tylko u nas!

  Pakiet roczny o 20% taniej! Kod rabatowy Squla! Tylko u nas!

  Kod rabatowy Squla! Tylko u nas pakiet roczny taniej o 20%!... Więcej szczegółów
  Pokaż kupon ***
  Zaktualizowane dziś
 • Dostęp do Squla.pl na 3 miesiące za 21,99 zł!

  ceny od 21,99 zł... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj
 • Bf pl 750px banner static 02
 • Miesięczny abonament w Squla.pl teraz za 24,99 zł!

  ceny od 24,99 zł... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj
 • Abonament roczny w Squla.pl kupisz już za 16,99 zł!

  ceny od 16,99 zł... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj
 • Kolejne dziecko w Squla.pl z rabatem 3 zł!

  rabat 3 zł... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj
 • Zapisz się do newslettera Squla

  Zapisz się do newslettera Squla i otrzymuj na bieżące wszystkie najnowsze in... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj
 • Darmowe gry w Squla

  Wypróbuj darmowe gry w Squla. Wersja próbna dostępna dla wszystkich - sprawd... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
kody rabatowe Squla kupon pl

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna przeznaczona do użytku dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w klasach 1–6. Obejmuje materiał z języka polskiego, języków obcych nowożytnych, historii i społeczeństwa, przyrody, muzyki, plastyki, techniki i informatyki. Squla udostępnia gry, quizy i filmiki, które pozwalają dziecku połączyć naukę z zabawą. Materiał zawarty w testach i filmikach jest zgodny z podstawą programową na bieżący rok szkolny.

Sprawdź również: Fiszki kod rabatowy, Ebookpoint kuponGandalf kod rabatowy oraz Księgarnia Edukacyjna kod rabatowy.

 • Na stronie Kupon.pl znajdź kupony promocyjne platformy edukacyjnej Squla
 • Skopiuj wybrany kod i przejdź na stronę internetową Squla
 • Wybierz abonament edukacyjny, a przy realizacji zamówienia wklej kod rabatowy w wyznaczone miejsce
 • Kod nalicza się automatycznie, dlatego pozostaje Ci cieszyć się tańszym zakupem i rozpocząć naukową przygodę ze swoim dzieckiem!
jak wykorzystać kod rabatowy squla kupon pl

Rejestracja i płatność w Squla jest bardzo prosta. Wykupując abonament, deklarujesz się do cyklicznej wpłaty danej kwoty pieniędzy. Najwygodniejszym sposobem zapłaty jest internetowy przelew PayU albo DotPay. Po zakupieniu oferty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta. Logujesz się na platformie i masz dostęp do wykupionego materiału w postaci tematycznych gier, quizów i filmików.

Black Friday to święto zakupów, podczas którego oferowane są liczne promocje i rabaty. Skorzystaj z nich, aby zapewnić dziecku tańszy dostęp do nauki. Zniżki na pakiet roczny, tańszy abonament 3-miesięczny czy niższa cena na konto dla kolejnego dziecka – to tylko kilka propozycji z okazji Black Friday.

squla kod promocyjny kupon pl

Nauka i zabawa to dwa aspekty życia dziecka, które są mu bardzo potrzebne. Program edukacyjny Squla łączy przyjemne z pożytecznym, oferując atrakcyjne dla młodego odbiorcy gry, quizy i filmiki edukacyjne. Gry przyrodnicze, podstawy angielskiego, próbne sprawdziany szóstoklasisty zwiększą jego wiedzę i umiejętności. W tym czasie dziecko będzie spędzało czas przed swoją ulubioną zabawką, czyli komputerem. W trosce o zdrowie Twojego dziecka przygotowane zostały poza wirtualne narzędzia edukacyjne np. tabliczka mnożenia do wydruku. Squla to przede wszystkim domowa pomoc w nauce. Twoje dziecko i Ty będziecie zachwyceni.

Squla promocja kupon pl

Od początku roku szkolnego rozpocznij naukę ze swoim dzieckiem. Nauka angielskiego w domu, zadania matematyczne dla dzieci od klasy 1-szej do 6-tej nigdy nie były tak atrakcyjne. Dzięki kodom promocyjnym gry edukacyjne będą jeszcze tańsze, a zaoszczędzone pieniądze wydasz na inne potrzeby – swoje lub dziecka. Za poprawnie wypełnione ćwiczenia przewidziane są wirtualne nagrody, które można wymienić na prawdziwe prezenty dla dziecka. Dzięki temu Twój maluch szybciej przekona się do nielubianych przedmiotów. Bądź spokojna o jakość nauki swojego dziecka. Strony dla najmłodszych do nauki, w tym Squla, są zgodne z najnowszą podstawą programową szkół.

Sprawdź także: Squla kod promocyjny na Newsweek.plSqula promocja na Fakt.pl oraz Squla oferta na Komputerswiat.pl.