Squla kod promocyjny

Squla promocja na quizy językowe

Squla kod promocyjny na Kupon.pl to idealna okazja do rozwoju edukacyjnego każdego dziecka. Platforma edukacyjna Squla zniżka daje możliwość nauki przez zabawę. Rozwijaj talenty... [Zobacz więcej]

 • Promocja Squla! Gwarancja 100% satysfakcji!

  Sprawdź już teraz! Przy zakupie rocznego i półrocznego abonamentu możesz zrezygnować z oferty w ciągu 30 dni!
  Zaoszczędzisz możliwość rezygnacji w ciągu 30 dni
  Minimalny koszyk -
  Ograniczenia brak
  Wyłączenie z promocji abonamentu zakupionego przy pomocy usług telefonii komórkowej lub w sklepie Librus
  Oferta ważna do do odwołania promocji
  Zobacz więcej
 • Zapisz się do newslettera Squla

  Zapisz się do newslettera Squla i otrzymuj na bieżące wszystkie najnowsze informacje. Nie czekaj dłużej!
  Ograniczenia brak
  Oferta ważna do do odwołania promocji
  Zobacz więcej

O Squli

kody rabatowe Squla kupon pl

Squla to nowoczesna platforma edukacyjna przeznaczona do użytku dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w klasach 1–6. Obejmuje materiał z języka polskiego, języków obcych nowożytnych, historii i społeczeństwa, przyrody, muzyki, plastyki, techniki i informatyki. Squla oferta udostępnia gry, quizy i filmiki, które pozwalają dziecku połączyć naukę z zabawą. Materiał zawarty w testach i filmikach jest zgodny z podstawą programową na bieżący rok szkolny.

Jak zrealizować Squla kod promocyjny?

 • Na stronie Kupon.pl znajdź kupony promocyjne platformy edukacyjnej Squla
 • Skopiuj wybrany kod i przejdź na stronę internetową Squla
 • Wybierz abonament edukacyjny, a przy realizacji zamówienia wklej kod rabatowy w wyznaczone miejsce
 • Kod nalicza się automatycznie, dlatego pozostaje Ci cieszyć się tańszym zakupem i rozpocząć naukową przygodę ze swoim dzieckiem!
jak wykorzystać kod rabatowy squla kupon pl

Squla – rejestracja i płatności

Rejestracja i płatność w Squla promocja jest bardzo prosta. Wykupując abonament, deklarujesz się do cyklicznej wpłaty danej kwoty pieniędzy. Najwygodniejszym sposobem zapłaty jest internetowy przelew PayU albo DotPay. Po zakupieniu oferty otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta. Logujesz się na platformie Squla oferta i masz dostęp do wykupionego materiału w postaci tematycznych gier, quizów i filmików.

Squla promocja z okazji Black Friday

Black Friday to święto zakupów, podczas którego oferowane są liczne promocje i rabaty. Podczas największych wyprzedaży można otrzymać również Squla kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz sporą sumę na wybrananych pakietach. Skorzystaj z Squla zniżka, aby zapewnić dziecku tańszy dostęp do nauki. Rabaty na pakiet roczny, tańszy abonament 3-miesięczny czy niższa cena na konto dla kolejnego dziecka – to tylko kilka propozycji z okazji Black Friday i Cyber Monday.

squla kod promocyjny kupon pl

Program edukacyjny Squla

Nauka i zabawa to dwa aspekty życia dziecka, które są mu bardzo potrzebne, a dzięki kod rabatowy Squla możesz zapewnić oba te aspekty za mniejszą cenę. Program edukacyjny Squla oferta łączy przyjemne z pożytecznym, oferując atrakcyjne dla młodego odbiorcy gry, quizy i filmiki edukacyjne. Gry przyrodnicze, podstawy angielskiego, próbne sprawdziany szóstoklasisty zwiększą jego wiedzę i umiejętności. W tym czasie dziecko będzie spędzało czas przed swoją ulubioną zabawką, czyli komputerem. W trosce o zdrowie Twojego dziecka, Squla promocja przygotowała dodatkowe materiały edukacyjne nie tylko w formie wirtualnej np. tabliczka mnożenia do wydruku. Squla oferta to przede wszystkim domowa pomoc w nauce. Twoje dziecko i Ty będziecie zachwyceni.

Squla promocja kupon pl

Squla kod promocyjny na gry edukacyjne

Od początku roku szkolnego razem z Squla oferta rozpocznij naukę ze swoim dzieckiem. Nauka angielskiego w domu, zadania matematyczne dla dzieci od klasy 1-szej do 6-tej nigdy nie były tak atrakcyjne. Dzięki kodom promocyjnym Squla gry edukacyjne będą jeszcze tańsze, a zaoszczędzone pieniądze wydasz na inne potrzeby – swoje lub dziecka. Za poprawnie wypełnione ćwiczenia przewidziane są wirtualne nagrody, które można wymienić na prawdziwe prezenty dla dziecka. Dzięki temu Twój maluch szybciej przekona się do nielubianych przedmiotów. Bądź spokojna o jakość nauki swojego dziecka. Strony dla najmłodszych do nauki, w tym Squla, są zgodne z najnowszą podstawą programową szkół.