Kody rabatowe scandichotels.com

Kody promocyjne i okazje

Hotele Scandic to synonim niezawodności oraz dbałości o potrzeby klientów! Skorzystaj z szerokiej ofery Scandichotels.com i ciesz się niezapomnianym odpoczynkiem!


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Scandic nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

W podwoje pierwszego w Szwecji hotelu firmy Scandic goście weszli w 1963 roku. Obecnie Scandic jako przedsiębiorstwo, mające na karku już pół wieku doświadczenia, pochwalić się może 156-cioma obiektami w ośmiu krajach świata. Zatrudnia w nich ponad 7 500 pracowników, którzy dbają o klientów i zachowują najwyższy standard świadczonych usług. Jak na firmę z tak długim stażem przystało, przybytki Scandic były świadkami wielu niecodziennych historii. To właśnie w hotelu Scandic Opalen w Gothenburgu Jimmy Hendrix zdewastował swój pokój tuż przed koncertem w 1968 roku.

W obiektach Scandic dużą rolę przywiązuje się do dbania o środowisko. W 1996 roku firma w swoich hotelach zredukowała konsumpcję wody o 21%, zużycie energii o 24% oraz emisję dwutlenku węgla aż o 65%, porównując do roku poprzedniego. Scandic współpracuje również z WWF, a także podejmuje akcje ochrony środowiska na własną rękę.

Firma Scandic otworzyła hotele w 8 krajach Europy, w tym w Polsce. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w którymś z tych obiektów, z pewnością przyda Ci się obniżka ceny nawet o kilkadziesiąt procent. To możliwe, wystarczy tylko znaleźć i wykorzystać kupony rabatowe i kody zniżkowe Scandic. Właściwie - nie musisz szukać daleko. Kupon.pl to strona internetowa, oferująca kody zniżkowe i kupony rabatowe , które sprawią, że Twoje wakacje będą jeszcze przyjemniejsze.

Rezerwacja hotelowego pokoju przy użyciu kuponów rabatowych Scandic to sprawa niezwykle prosta. Wystarczy tylko podążać za krótkim przewodnikiem:

  • Odwiedź stronę Kupon.pl. Tam w wyszukiwarkę wpisz Scandic – czyli interesującą Cię promocję. Przejdź do niej kliknięciem myszki.
  • Znajdziesz się na stronie Scandic, gdzie dokonasz rezerwacji miejsca w jednym ze 156 hoteli. Następnie przejdź do kasy.
  • W oknie podsumowującym transakcję znajdzie się pole, przeznaczone na kod rabatowy.
  • Po wpisaniu go wybierz OK, by podsumować rezerwację.