Dzień Singla 2019
Promocje w chińskich sklepach na elektronikę

Sprawdź oferty

Sprawdź nasze najlepsze kody rabatowe

Wyszukaj najlepsze kupony i promocje


Czym jest Dzień Singla

Dzień Singla jest szczególną kartką w kalendarzu, to pewnego rodzaju odpowiedź na popularne Walentynki, z tą różnicą, że tego dnia świętują z założenia ludzie niemający swojej „drugiej połówki". W Europie dzień ten przypada na 15 lutego, czyli krótko po święcie zakochanych, jednak w Azji, a dokładniej mówiąc w Chinach, Dzień Singla obchodzony jest jedenastego listopada. Data ta nie jest przypadkowa, została wybrana, ponieważ wtedy na kartce kalendarza widnieją same jedynki. Dzień Singla to okazja do dawania sobie prezentów i cieszenia się wolnym czasem, który możemy spędzać z przyjaciółmi, rodziną lub w samotności. W Polsce święto 11. 11 oznacza masę promocji i wyprzedaży w sklepach online, które porównywalne jest do rabatów w czasie Czarnego Piątku.

Promocje 11.11, czyli Dzień Singla w Chinach

11 listopada będzie miało miejsce jedno z największych świąt w Chinach, jakim jest Dzień Singla. Jest to jedno ze świąt, podczas którego panują wielkie wyprzedaże w galeriach handlowych. W tym dniu wielu młodych osób mieszkających w Chinach obdarowuję się prezentami. Często robią oni prezenty nie tylko dla przyjaciela, ale również dla siebie. Po tym, jak samotni ludzie zrobią sobie małe upominki, spotykają się ze swoimi znajomymi w restauracjach oraz barach. W dniu 11 listopada panuje jedna, bardzo ważna zasada, mianowicie, podczas tego dnia, panuje zakaz rozmowy o małżeństwie. Dzień Singla to święto, które staje się coraz bardziej popularne nie tylko w Chinach, ale i na całym świecie.

Dzień Singla w Polsce – kody rabatowy i promocje na Kupon.pl

Najlepsze okazje na sprawienie sobie lub znajomym prezentu z okazji Dnia Singla czekają na Ciebie dzięki kodom rabatowym. Pozwalają one zaoszczędzić dużo pieniędzy oraz czasu. Kody promocyjne to niesamowita okazja, aby obniżyć wartość końcowego rachunku w wielu sklepach. Taki rodzaj zniżki często daje Ci możliwość darmowej dostawy bądź kupienia kilku produktów w cenie jednego. W Polsce promocje na Dzień Singla 11 listopada znajdziemy online, w chińskich sklepach. Daje to szansę na zakup taniej elektroniki z Aliexpress, GearBest i wiele innych. Dostępne z tej okazji kupony to najlepszy czas do zrobienia zakupów.

Promocje w sklepach chińskich na Dzień Singla

Z okazji Dnia Singla wiele sklepów decyduje się na wprowadzenie zniżek. Są to między innymi Aliexpress, gdzie kupisz dosłownie wszystko, to także Gearbest gdzie znajdziesz prezenty dla każdego, sklepów jest dużo więcej, to miejsce w Internecie z najlepszymi chińskimi towarami. Na Aliexpress znajdziesz tam niemal wszystko, od odzieży przez elektronikę po artykuły do domu.

Kupony Aliexpress na Dzień Singla

W Aliexpress zakupy to nie tylko ogromny wybór towarów, ale także dziesiątki zniżek do wyboru. Dzięki nim zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy. Spośród wielu ofert specjalnych, możesz wybierać to, co najbardziej lubisz- możliwość darmowej dostawy, czy zniżki przy zamówieniu kilku sztuk, oraz szansa skorzystania ze specjalnej, obniżonej ceny. Promocje na Aliexpress obejmują niemal cały asortyment od lakierów hybrydowych, torebek, butów przez odzież aż po akcesoria do samochodów. Koniecznie skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy i zamów najpotrzebniejsze artykuły z Aliexpress.

Elektronika w promocjach 11.11

Chińskie sklepy internetowe oferują swoim klientom niewiarygodnie szeroki asortyment towarów. Znajdziemy tu bardzo dużo elektroniki - od tej najmniejszej jak słuchawki czy zegarki na rękę, przez tą większą jak na przykład tablety, telefony Xiaomi czy laptopy, aż po tę największą jak telewizory czy głośniki i kina domowe. Korzystając z kodów rabatowych cała elektronika, dostępna jest w niewiarygodnie niskiej cenie. Odwiedź Kupon.pl i przekonaj się, jak wiele niepowtarzalnych okazji tam znajdziesz.