Dzień darmowej dostawy

Dzień Darmowej Dostawy w polskich sklepach internetowych!

  • Ravelo rabat - dostawa za 0zł!

    Już teraz dostawa za 0zł przy zamówieniu za min. 99zł! Sprawdź już teraz i s... Więcej szczegółów
    Zaktualizowane w tym tygodniu
  • Darmowa dostawa w Diverse!

    Bezpłatna wysyłka w sklepie Diverse przy zamówieniu za min. 150zł! Sprawdź k... Więcej szczegółów
    Zaktualizowane w tym tygodniu

Dzień darmowej dostawy 2015

Dzień darmowej dostawy - kiedy, gdzie i dlaczego?

Dzień Darmowej Dostawy jak sama nazwa wskazuje jest to dzień, w którym robiąc zakupy za dostawę nie zapłacimy nawet złotówki, niezależnie czy dokonujemy zakupów za niewielką czy za sporą kwotę. Akcja ma miejsce w internecie i jest coraz bardziej popularna, zarówno wśród sklepów jak i klientów. W tym roku przyłączyło się do niej aż 2560 sklepów internetowych, każdy z nich tego dnia gwarantuje darmową wysyłkę zakupionych produktów. Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się we wtorek 1 grudnia. To idealny czas dla osób, które do tej pory nie kupowały przez internet, ponieważ były zniechęcone dodatkowymi kosztami związanymi z dostawą. Warto wykorzystać taką okazję i zaoszczędzić.

Skąd pomysł na Dzień Darmowej dostawy?

Pomysł zaczerpnięto ze Stanów zjednoczonych. Tam, już roku 2008 odbywa się akcja Free Shipping Day. Organizatorzy polskiej wersji tego dnia pierwszą taką akcję zorganizowali rok później, w 2009.

W zeszłym roku w akcji Dnia Darmowej Dostawy wzięła udział rekordowa liczba sklepów internetowych, a dokładnie 2550. Z największej ilości ofert można było skorzystać w w kategoriach: Dom i ogród, Uroda i zdrowie, Odzież, dodatki, Dla dzieci oraz Sport.

Kilka sklepów uczestniczących w akcji DDD:

Dzień Darmowej Dostawy z Kupon.pl

Na naszej stronie Kupon.pl specjalnie dla naszych odbiorców zbieramy wszystkie oferty e-sklepów związanych z naszym portalem. Dzięki aktualnym promocjom na Kupon.pl możesz znaleźć interesujące Cię sklepy i dowiedzieć się, czy one także dołączyły do akcji Dnia Darmowej Dostawy. Nie zwlekaj śledź nasze oferty, a na pewno znajdziesz coś dla Siebie!