Orange promocje - luty

Promocje Orange - oferta na smartfony, tablety, internet i telewizja

Kupony rabatowe i oferty Orange na Kupon.pl oferują dostęp do najnowszych usług komórkowych, internetowych i telewizyjnych w rewelacyjnych cenach! Dzięki kuponom Orange kupisz najnowsze smartfony marek: Samsung, Huawei, Xiaomi, Sony, Apple, Nokia, HTC, LG. Chcesz w łatwy i przyjemny sposób obniżyć koszty? Szukasz najatrakcyjniejszej oferty dla siebie i rodziny? Jeżeli tak, to sprawdź najnowsze promocje od Orange! [Zobacz więcej ]

Informacje o Orange

Orange to jeden z liderów usług mobilnych, internetu, telefonii stacjonarnej oraz transmisji danych działający na polskim rynku. Marka oferuje kompleksowe usługi telekomunikacyjne oraz dba o zadowolenie klientów na terenie całej Polski.

Promocje Orange! Wydawaj mniej na telefon i internet

W Orange znajdziesz bogaty wybór smartfonów w supercenach a także stworzysz pakiet usług, który będzie odpowiadał Tobie i Twoim potrzebom. Wiele wspaniałych promocji znajdziesz już dziś na Kupon.pl.

Jak skorzystać z oferty na Kupon.pl ?

Platforma internetowa Kupon.pl to źródło fantastycznych ofert promocyjnych, aktualizowanych każdego dnia. Chcąc znaleźć idealny dla siebie kod rabatowy, jedyne, co musisz zrobić, to wykonać kilka prostych czynności:

 • Skorzystaj z wyszukiwarki na Kupon.pl, wpisując daną frazę - w tym przypadku będzie to „Orange”
 • Zapoznaj się z promocjami i kliknij wybrany kupon czy kod rabatowy Orange
 • Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł wybrać jeden ze wspaniałych produktów lub rewelacyjną usługę dostosowaną to Twoich potrzeb
 • Następnie przejdź do podsumowania i wpisz wybrany kod rabatowy w przeznaczone do tego miejsce
 • By aktywować kod, kliknij OK

Oszczędzaj na usługach telekomunikacyjnych

Przenosząc numer do Orange masz do wyboru cztery Plany Mobilne skorzystaj z opcji 3 mies. Abonamentu za 0 zł i ciesz się z nielimitowanych rozmów, SMSów/MMSów internetu bez limitu GB już od 55 zł/mies. Jeśli jesteś już klientem Orange i przedłużasz swoją umowę, możesz wybrać jeden z 3 bonusów za 0 zł/mies. do końca trwania umowy. Dodatkowo dobierając kolejny abonament w Planie Mobilnym 45, 55, lub 75 otrzymasz rabat 20 zł/mies. na abonament za łączenie usług w Orange. Przechodząc z opcji „na kartę” na abonament, możesz wybrać jeden z najnowszych modeli telefonów Samsung, Xiaomi Apple, LG, Huawei, Sony i innych w atrakcyjnych cenach, w ofercie na raty.

Telewizja od Orange

Telewizja od Orange stwarza wiele możliwości wyboru. Wszystko zależy od Ciebie! Możesz wybrać telewizję wraz internetem domowym lub w pakiecie Orange Love. Dostępnych jest kilka wariantów w zależności od liczby kanałów np. pakiet Optymalny lub pakiet Komfortowy.

Orange Love

Orange Love to pakiet składający się z dwóch lub czterech usług w zależności od Twojego zapotrzebowania :

 • Orange Światłowód - do 300 Mb/s ze Smart Wi-Fi
 • Abonament komórkowy - 7 GB internetu
 • Telefon domowy - bez limitu, rozmowy w kraju i UE
 • Telewizja – 104, 169 lub 184 kanałów oraz pakiety dodatkowe

Pakiet Orange Love to wygoda i dodatkowe korzyści dla Ciebie:

 • Jedna płatność: wystarczy jeden przelew w miesiącu, aby opłacić wszystkie usługi
 • Jeden punkt kontaktu: odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i potrzeby podczas jednej rozmowy – w salonie lub na infolinii.
 • Optymalny wybór: kilka pakietów do wyboru w dobrej cenie, jeszcze lepiej dopasowanych do Twoich potrzeb

Orange Love to tez tańszy abonament dla Twoich bliskich. Dobierając kolejną kartę SIM do swojego pakietu Orange Love (w Planie Mobilnym 45, 55 lub 75) otrzymasz rabat -20 zł/mies. na abonament.