Kupony rabatowe Open Finance

Kody promocyjne i okazje

Open Finance jest w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku. Korzystając z nich nie zapomnij o naszych kuponach rabatowych. Masz wtedy szansę na jeszcze lepsze warunki!


 • Dogodny kredyt hipoteczny w Open Finance

  Najlepsze kredyty hipoteczne tylko w Open Finance. Umów się z doradcą i prze... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Atrakcyjne fundusze inwestycyjne w Open Finance

  Fundusze w Open Finance pozwalają zarobić więcej niż na lokacie.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Oszczędzaj z Open Finance

  Umów się na spotkanie z doradcą Open Finance i zaplanuj swoje oszczędzanie.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Bezpłatna porada porada doradcy w Open Finance

  Szukasz kredytu hipotecznego? Skorzystaj z pezpłatnej porady doradcy Open Fi... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Zarabiaj na obligacjach w Open Finance

  Skorzystaj z porównywarki obligacji i zarabiaj nawet 6,43%... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Umów się na sporkanie z doradcą finansowym w Open Finance

  Znajdz najlepsze rozwiązanie finansowe dla Ciebie.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Open Finance jest największą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Już od 10 lat pomaga klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe, a także umożliwić świadome i racjonalne podejmowanie decyzji.

Oferta skupia się na określeniu obecnych i przyszłych potrzeb finansowych klientów, wybraniu odpowiednich form lokowania i inwestowania pieniędzy, przygotowaniu odpowiedniej strategii finansowania. Open Finance pomaga również osobom szukającym kredytu poprzez wybór najkorzystniejszych opcji kredytowych, oprocentowania i okresu spłaty zadłużenia, pomocy w wypełnianiu dokumentów i sfinalizowaniu umowy z bankiem. Doradcy finansowi bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad 20 bankach.

Firma cieszy się zaufaniem ponad miliona klientów. Swoją pozycję zawdzięcza połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami. Doradcy Finansowi Open Finance to doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych. Posiadają doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych. Każdy klient ma przydzielonego osobistego doradcę.

Open Finance jest także w posiadaniu jednych z najlepszych produktów finansowych na rynku. Osoby chcące pomnażać swoje oszczędności zainteresują następujące produkty: lokata terminowa , lokata internetowa, lokata strukturyzowana, polisolokata, lokata online, konto oszczędnościowe i konto optymalne.

Sieć Open Finance posiada system placówek w największych miastach Polski, którego uzupełnieniem są Doradcy Mobilni.

Przygotowane przez nas kody i kupony rabatowe obniżają koszty korzystania z usług Open FInance. Wystarczy jedynie wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Open Finance mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów Open Finance na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :

 • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Open Finance.
 • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę Open Finance.
 • Podczas dokonywania zamawiania odpowiedniej usługi wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
 • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.