Kupony rabatowe OK Money

Kody promocyjne i okazje

Szybkie pożyczki gotówkowe w OK Money teraz taniej dzięki kuponom rabatowym OK Money.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep OK Money nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Źle rozplanowane wydatki, awaria w domu czy inne niespodziewane okoliczności wymagające dodatkowych pieniędzy zdarzają się każdemu z nas. Procedury kredytowe w bankach trwają długo i najczęsciej wiążą się z wieloma formalnościami. Znacznie lepszym i skuteczniejszym rozwiązaniem są mikropożyczki on-line.

Okmoney.pl to szybkie pożyczki gotówkowe. Bez zbędnych formalności, bez długiego czasu oczkiwania, prosto z przed Twojego komputera. W łatwy i szybki sposób możesz mięć na swoim koncie nawet 3 000 zł. Cała procedura kredytowa trwa około godziny, co jest niemożliwe w przypadku kredytów bankowych.

Okmoney.pl jako jeden z nielicznych pożyczkodawców nie posiada żadnych ukrytych kosztów ubezppieczenia ani nie pobiera żadnych dodatkowych opłat telefonicznych czy SMSowych. Usługi oferowane przez Okmoney.pl są zawsze na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Świadczą o tym miliony zadowolonych klientów w aż 7 krajach świata.

Skorzystaj z oferty Okmoney.pl i ciesz się gotówką na Twoim koncie już w ciągu godziny. Tylko teraz, dzięki kodom i kuponom rabatowym Kupon.pl- jeszcze taniej!

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :

  • Wystarcz, że odwiedzisz nasz serwis, znajdziesz interesujące cie oferty promocyjne i klikniesz w wybraną.
  • Nastąpi przekserowanie do serwisu Okmoney.pl gdzie możesz kontynuować zakupy.
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.

Pożyczka gotówkowa w Okmoney.pl

W przypadku gdy po raz pierwszy korzystasz z usług Okmoney.pl, musisz przekazać 1 grosz na konto podane na stronie. Wymagane jest to dla zweryfikowania Twojej tożsamości. Po jej potwierdzeniu pieniądze są przelewane na Twoje konto, a umowa pożyczkowa przesłana na Twój domowy adres.Po podpisaniu warunków, odeślij dokumenty z powrotem w kopercie, którą otrzymasz wraz z umową. Opłata za znaczek została już uiszczona.

Termin spłaty pożyczki wynosi 15-30 dni. Jednorazowo, można ubiegac się o chwilówki online w wysokości od 200 do 3000 złotych. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie bankowym już w ciągu godziny od złożenia wniosku.

W przypadku potrzeby przedłużenia terminu spłany, można je zamówić najpóźniej w dniu, na który przypada termin spłaty pożyczki. Pożyczkę można przedłużyć na taki okres, na jaki została wzięta. Np. pożyczkę wziętą na 30 dni można przedłużyć o kolejne 30 dni.Koszt przedłużenia pożyczki jest taki sam, jak koszt wziętej pożyczki. Np. koszt pożyczki w wysokości 300zł na okres 30 dni wynosi 96 zł, a więc opłata za przedłużenie również wynosi 96 zł.