Kupony rabatowe Medicover

Kody promocyjne i okazje

Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym Medicover to ponad 1400 lekarzy, oraz konsultacje i zabiegi w placówkach w całym kraju. Dzięki naszym kuponom rabatowym możesz korzstać ... [Więcej szczegółów]


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Medicover nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Zdrowie jest bezcenną wartością, jednak aby zachować je na długo, trzeba w siebie inwestować. Jeśli Ty także chcesz zapewnić sobie doskonałą opiekę medyczną, koniecznie sprawdź ofertę Medicover. Kiedy znajdziesz już pakiet odpowiedni dla siebie, jednak jego cena wyda się za wysoka, odwiedź serwis Kupon.pl i sprawdź aktualne promocje i kupony zniżkowe powiązane z ofertą tej sieci prywatnych przychodni specjalistycznych.

  • Aby wykupić pakiet opieki medycznej w Medicover ze zniżką, wejdź na stronę Kupon.pl
  • Tam wyszukaj propozycji powiązanych z rzeczoną firmą.
  • Po znalezieniu takiej, która cię zainteresuje, kliknij w nią.
  • Nastąpi przeniesienie na oficjalną stronę firmy Medicover. Wtedy można kontynuować procedury związane z wykupieniem ubezpieczenia.
  • Zanim uiścisz opłatę za wybrane usługi, nie zapomnij wprowadzić sygnatury lub numeru kuponu zniżkowego pobranego z Kupon.pl w odpowiednio oznaczone miejsce.

Medicover posiada bardzo zróżnicowaną ofertą, podzieloną na sekcje: dla klientów indywidualnych, dla firm oraz szpital Medicover. W ramach poszczególnych pakietów świadczone są takie usługi, jak okresowe przeglądy stanu zdrowia, pakiety laryngologiczne, hospitalizacja na NFZ i wiele, wiele innych. Ciekawą propozycją i godną pochwały inicjatywą było uruchomienie usługi chat, za pośrednictwem której można zasięgnąć porad dietetyka, lekarza medycyny podróży i wielu innych specjalistów. Pacjenci za pomocą panelu online mogą umawiać się na wizyty, sprawdzać wyniki badań i zasięgnąć przydatnych informacji dotyczących odpowiedniego przygotowania się do badań.