Kupony rabatowe Medicover

Kody promocyjne i okazje

Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym Medicover to ponad 1400 lekarzy, oraz konsultacje i zabiegi w placówkach w całym kraju. Dzięki naszym kuponom rabatowym możesz korzstać ... [Więcej szczegółów]


 • Rabat -30% na wizyty last minute w Medicover

  Umów się na wizytę dostępną w ciągu najbliższych 4 godzin i skorzystaj z 30%... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • -20% na opiekę stomatologiczną w Medicover

  Zniżki -20% z kartą stomatologiczną Medicover. Sprawdź wszystkie możliwości.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Promocje w Medicover. Pakiety medyczne w atrakcyjnych cenach.

  Sprawdź aktualne oferty i ciesz się kompleksową opieką medyczną w atrakcyjny... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane dziś

Publiczna służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia, toteż nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się na dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. Wykupując takie ubezpieczenie można mieć pewność, że w razie konieczności nie będzie się musiało czekać miesiącami na wizytę u specjalisty, ponieważ dostęp do lekarzy w prywatnych przychodniach jest o wiele łatwiejszy i mniej skomplikowany. Firma Medicover specjalizuje się w świadczeniu prywatnych usług medycznych. Z jej usług korzystają zarówno duże korporacje, które wykupują tam ubezpieczenia dla swoich pracowników, jak i prywatni klienci, chcący zapewnić sobie i swoim bliskim lepszą opiekę medyczną. Prywatny szpital prowadzony przez Medicover ma w swojej ofercie m. in. takie zabiegi, jak chirurgiczne leczenie otyłości. W ramach różnych pakietów ubezpieczeniowych można sobie również wykupić możliwość skorzystania z możliwości, jakie niesie ze sobą chirurgia plastyczna powiek. Szczegółowe informacje na temat oferty firmy Medicover można uzyskać pod numerem infolinii bądź bezpośrednio w jednej z klinik należących do sieci, których w całej Polsce jest już kilkadziesiąt.

Zdrowie jest bezcenną wartością, jednak aby zachować je na długo, trzeba w siebie inwestować. Jeśli Ty także chcesz zapewnić sobie doskonałą opiekę medyczną, koniecznie sprawdź ofertę Medicover. Kiedy znajdziesz już pakiet odpowiedni dla siebie, jednak jego cena wyda się za wysoka, odwiedź serwis Kupon.pl i sprawdź aktualne promocje i kupony zniżkowe powiązane z ofertą tej sieci prywatnych przychodni specjalistycznych.

 • Aby wykupić pakiet opieki medycznej w Medicover ze zniżką, wejdź na stronę Kupon.pl
 • Tam wyszukaj propozycji powiązanych z rzeczoną firmą.
 • Po znalezieniu takiej, która cię zainteresuje, kliknij w nią.
 • Nastąpi przeniesienie na oficjalną stronę firmy Medicover. Wtedy można kontynuować procedury związane z wykupieniem ubezpieczenia.
 • Zanim uiścisz opłatę za wybrane usługi, nie zapomnij wprowadzić sygnatury lub numeru kuponu zniżkowego pobranego z Kupon.pl w odpowiednio oznaczone miejsce.

Medicover posiada bardzo zróżnicowaną ofertą, podzieloną na sekcje: dla klientów indywidualnych, dla firm oraz szpital Medicover. W ramach poszczególnych pakietów świadczone są takie usługi, jak okresowe przeglądy stanu zdrowia, pakiety laryngologiczne, hospitalizacja na NFZ i wiele, wiele innych. Ciekawą propozycją i godną pochwały inicjatywą było uruchomienie usługi chat, za pośrednictwem której można zasięgnąć porad dietetyka, lekarza medycyny podróży i wielu innych specjalistów. Pacjenci za pomocą panelu online mogą umawiać się na wizyty, sprawdzać wyniki badań i zasięgnąć przydatnych informacji dotyczących odpowiedniego przygotowania się do badań.