Kupon.pl w mediach

Kupon.pl to jeden z najszybciej rozwijających się serwisów oferujących najlepsze zniżki i promocje. Na naszej stronie internetowej bez najmniejszych problemów znajdziesz ogromne rabaty, oferty specjalne lub darmowe produkty dostępne w najlepszych sklepach. Od 2013 zespół Kupon.pl zapewnia swoim klientom największy i różnorodny wybór kodów rabatowych.   Nasza firma Savings United GmbH to młody zespół ekspertów, skoncentrowanych na dostarczeniu jak najlepszych usług swoim klientom w wielu krajach na całym świecie. Obecnie Savings United GmbH może pochwalić się sukcesami na rynku Niemieckim, Hiszpańskim, Brazylijski, Rosyjskim, Włoskim, Francuskim oraz w krajach Ameryki Południowej.

Interesujące fakty:

Strona Kupon.pl ma odpowiedniki na wielu rynkach na całym świecie, a wszystkie one należą do firmy Savings United GmbH. Serwis cupon.es oraz cupom.com cieszą się ogromną popularnością oraz pozycją lidera na swoich rynkach.   Aktualności:

Artykuł na temat polskiego e-commerce oraz Kupon.pl w Forbes.pl
Forbes logo


Rzeczpospolita poleca Kupon.pl jako idealny sposób na odnalezienie prezentu
Newsweek Polska zachęca do podróży z serwisami takimi jak Kupon.plEkonomalia o Kupon.pl   

Banking Magazine   banking

Bloomberg Businessweek  Bloomberg


Brief.pl   Brief.plKontakt:
[email protected]
Savings United GmbH Große Elbstraße 145d 22767 Hamburg, Niemcy +49 40 609 457 66 Fax +49 40 38662597

CEO: Panayotis Nikolaidis Odpowiedzialności za treści publikowane na tej stronie: Panayotis Nikolaidis Odpowiedzialność za ochronę danych: Panayotis Nikolaidis Rejestr handlowy: Amtsgericht Hamburg / HRB 122558  
Korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków użytkowania.