Kupony rabatowe Inteligo

Kody promocyjne i okazje

Konto internetowe Inteligo umożliwia łatwe zarządzanie finansami. Oferuje Ci nowoczesne i wygodne konta osobiste i firmowe, karty, lokaty, pożyczki,a dzięki naszym kuponom rabatowym... [Więcej szczegółów]


  • Najlepsze konto internetowe w Inteligo.pl

    Prostota i wygoda codziennego bankowania tylko z kontem Inteligo.pl... Więcej szczegółów
    Zobacz Ofertę

Inteligo.pl jest platformą bankowości elektronicznej i usług finansowych oferowanych online, założoną i prowadzoną przez spółkę projektowo – informatyczną Inteligo Financial Services S.A. Pod nazwą Inteligo kryje się także internetowe konto bankowe prowadzone przez PKO BP, choć trzeba od razu zaznaczyć, że to nie jedyne jej znaczenie. Inteligo powstało bowiem w 2000 roku jako system bankowości elektronicznej, a za jego stworzenie odpowiedzialni są ówcześni konsultanci firmy McKinsey – A. Klesyk i D. Putts a późniejsi założyciele wspomnianej już wcześniej firmy Inteligo Financial Services. S.A. Do Polski Inteligo weszło w 2002 roku za sprawą Banku PKO BP. W 2004 roku na platformę Inteligo przeniesiono funkcjonujące przed tym terminem e-Superkonta.

Produktami i usługami oferowanymi w ramach korzystania z Inteligo cieszącymi się największą popularnością są na pewno: konto internetowe, konto walutowe, konto firmowe oraz konto osobiste. Platforma Inteligo obsługuje ponadto usługi kredytowe, usługi depozytowe, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne i obligacje a także doładowania telefonów komórkowych i płatności za zakupy w sklepach internetowych.

Chyba nie ma człowieka, który, jeśli tylko miałby okazję, nie wolałby zapłacić mniej za zakupy czy usługi. Dotyczy to także korzystania z usług bankowych. Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, także i instytucje finansowe, jak banki właśnie, walczą o zainteresowanie klienta organizując różnego rodzaju promocje. Jeśli korzystasz z konta Inteligo, czeka na Ciebie bardzo wiele atrakcyjnych kuponów rabatowych, a znajdziesz je na stronie Kupon.pl. Warto poświęcić chwilę na prześledzenie kuponów i ofert promocyjnych odnoszących się do usług i produktów dostępnych na platformie Inteligo, a wybór jest naprawdę duży i stale aktualizowany, o czym przekonasz się, jeśli wyszukasz na Kupon.pl rabatów dedykowanych klientom Inteligo. Przykładowe zniżki pozwalają na zmniejszenie opłat za prowadzenie konta a także różnego rodzaju prowizji związanych z usługami finansowymi, zakupem ubezpieczeń czy doładowywaniem konta na swoim telefonie komórkowym.

Wchodząc na stronę Kupon.pl jesteś już w połowie drogi do uzyskania niezwykle korzystnych rabatów na produkty i usługi oferowane w serwisie bankowości elektronicznej interligo.pl. Co musisz zrobić w następnej kolejności?

Jest to prosty i niezawodny sposób, by móc korzystać ze swoich ulubionych usług bankowych i finansowych możliwie najtaniej

  • Po pierwsze – wyszukać promocji powiązanych z ofertą inteligo.pl.
  • Po drugie – wybrać interesujący się rabat poprzez kliknięcie weń myszką
  • Po trzecie – gdy system przekseruje Cię na stronę Inteligo, kontynuuj zakupy a w polu przeznaczonym na kod rabatowy wpisz numer pobrany ze strony Kupon.pl. to właściwie wszystko, co musisz zrobić, by aktywować kupon promocyjny.