ING kupony rabatowe

Kody promocyjne i okazje

ING Bank Śląski to nowoczesna bankowość internetowa. U nas znajdziesz najnowsze promocje i oferty specjalne banku, które sprawią, że Twoje pieniądze będą w dobrych rękach.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Ing Bank nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

ING kupony rabatowe

Historia ING Banku Śląskiego sięga roku 1988, kiedy to w wyniku wyodrębnienia się z Narodowego Banku Polskiego powstał Bank Śląski. Trzy lata później, czyli w roku 1991, przekształcono go z banku państwowego w spółkę akcyjną, kolejne trzy lata później jego akcje trafiły na Giełdę Papierów Wartościowych. W 1996 roku większościowym udziałowcem banku stała się holenderska Grupa ING a w 2001 roku Bank Śląski połączono z ING Bank N.V. Oddział w Warszawie, tym samym dając początek ING Bankowi Śląskiemu. Obecnie siedziba banku mieści się w Katowicach, przy ul. Sokolskiej. Świadczy on usługi bankowe dla klientów indywidualnych a także firm i instytucji. Pod względem wartości aktywów zajmuje czwarte miejsce wśród największych banków w Polsce, zaś pod względem liczby placówek plasuje się na ósmej pozycji. ING Bank Śląski oferuje swoim klientom m. in. lokaty, konta osobiste, kredyty i pożyczki, karty kredytowe i płatnicze oraz ubezpieczenia. Świadczy także usługi bankowości elektronicznej pod nazwą Ing bank śląski online. Taka kompleksowa oferta jest przyjmowana przez klientów z dużym entuzjazmem, ponieważ korzystanie z niej oznacza oszczędność czasu oraz możliwość załatwienia wszystkich formalności w jednej placówce. Proponując nowoczesne rozwiązania. ING Bank Śląski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw, korporacji oraz samorządów. Ekskluzywne usługi Personal Banking i Private Banking zostały stworzone z myślą o klientach dysponujących znacznymi środkami finansowymi i wiążą się z profesjonalną opieką doświadczonych doradców, których umiejętności i wiedzę poświadcza m. in. Licencja Doradcy Personal Banking. Bardzo przydatnym narzędziem udostępnionym przez ING Bank Śląski, jest kalkulator kredytową, pozwalający szybko i bez zbędnych formalności określić m. in. zdolność kredytową.

Kupony rabatowe Ingbank.pl na kupon.pl

Czy wiesz, że jako klient ING Banku Śląskiego możesz liczyć nie tylko na oferty promocyjne przygotowywane przez bank, lecz także na dodatkowe upusty i kody zniżkowe, które znajdziesz na stronie kupon.pl? Dzięki nim możesz wykupić produkt bankowy bądź usługę po bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli nie jesteś przekonany, że takie rozwiązanie może być korzystne, koniecznie zajrzyj na stronę kupon.pl i sprawdź, jakie upusty na Ciebie czekają. Możesz na przykład zmniejszyć opłaty związane z prowadzeniem konta, uzyskać zniżkę na ubezpieczenie AC, OC, turystyczne, komunikacyjne, zdrowotne, ubezpieczenie nieruchomości bądź ubezpieczenie na życie. Warto zadać sobie odrobinę trudu, tym bardziej, że aktywowanie wybranego przez Ciebie kuponu rabatowego jest banalnie proste i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych formalności.

Jak korzystać z kuponów rabatowych Ingbank.pl?

Serwis kupon.pl, z myślą o wygodzie korzystających z niego osób, został zaprojektowany w taki sposób, by dostęp do wprowadzanych tam ofert promocyjnych był jak najmniej skomplikowany. Procedura pobrania i aktywowania kodu rabatowego opiera się na kilku prostych krokach. Na początku należy odwiedzić serwis kupon.pl i tam wyszukać oferty promocyjne powiązane z ofertą banku ING Bank Śląski. Gdy już znajdzie się tę odpowiadającą potrzebom, trzeba w nią kliknąć. Nastąpi przekserowanie na stronę ING Banku Śląskiego. Konieczne będzie zalogowanie się na swoje konto. Kolejnym krokiem jest wybranie produktu lub usługi bankowej, a przed dokonaniem płatności należy w odpowiednim polu wprowadzić kod promocyjny znaleziony na stronie kupon.pl. Ilustruje to grafika zamieszczona poniżej. System korzystania z kuponów jest intuicyjny i nie powinien przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym internautom.