Kupony rabatowe Getin Bank

Kody promocyjne Getin Bank

Getin Bank to niewątpliwie lider w polskiej bankowości. Bezpieczeństwo i ciekawe oferty na pewno zachęcą do skorzystania z usług tego banku! Zapraszamy do korzytania z kuponów rabatowych Getin Bank!


 • Dobre oferty kredytowe w Get In Bank

  Bardzo szeroka oferta kredytowa i dogodne warunki spłaty w Get in Bank... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu

Getin Bank jest bankiem detalicznym reprezentującym Getin Noble Bank SA, powstałym w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Jego korzenie sięgają jednak nieco dalej, do roku 1990. Wtedy to rozpoczął działalność Górnośląski Bank Gospodarczy SA, z którego następnie wykształcił się Getin Bank – dzięki zakupieniu akcji. Obecną nazwę nadano instytucji w 2004 roku. Kolejne lata przyniosły przejęcie oddziałów Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. Kapitał spółki natomiast wykorzystany został do utworzenia marki Noble Bank. Rok 2008 to rozwijanie przez bank sieci partnerskiej, by w 2009 roku liczba oddziałów banku w całej Polsce sięgnęła 220. W 2009 bank uhonorowany zostaje przez „Miesięcznik Bank” tytułami „Najlepszego Banku Uniwersalnego” oraz „Najlepszego Banku Samochodowego”. 2010 rok niesie za sobą wkroczenie w świat bankowości mobilnej, wtedy to powstaje serwis Getin Online. Następuje również połączenie Getin Banku i Noble Banku. Rokiem szczęśliwym dla banku jest niewątpliwie 2011 – Getin Noble Bank generuje wówczas rekordowe 950 milionów złotych zysku netto. 2013 to rok ewolucji. Następuje ulepszenie placówek firmy oraz wprowadzanie nowej strategii biznesowej „Getin UP”.

Oferta Getin Banku dostosowana jest do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw. Często wybieranymi przez klientów usługami są kredyty gotówkowe i hipoteczne. Getin Bank obecnie posiada ponad 500 placówek własnych bądź partnerskich w całej Polsce.

Kupon.pl  to strona oferująca kody zniżkowe, kody rabatowe, kupony oraz vouchery. To tutaj znajdziesz kody zniżkowe Getin Bank, których użyjesz z łatwością. Kupony Getin Bank sprawią, że zakupisz usługi w atrakcyjnej cenie.

By w łatwy sposób wykorzystać kody zniżkowe Getin Bank, wystarczy wejść na stronę Kupon.pl i wykonać kilka kliknięć myszką. Oto poszczególne kroki:

 • Wyszukaj na stronie Kupon.pl interesujący Cię rabat i wybierz go kliknięciem myszki.
 • Automatycznie znajdziesz się na stronie Getin Banku i to tutaj będziesz wykonywać wszystkie operacje. Innymi słowy, kupujesz to, co chcesz.
 • Gdy wszystkie potrzebne produkty i usługi znajdą się już w Twoim koszyku, przejdź do kasy.
 • W oknie podsumowania transakcji ukaże się pole, w którym powinien znaleźć się Twój kod rabatowy. Z pewnością będzie ono czytelnie oznaczone.
 • Kliknij OK, by sfinalizować transakcję.

Lokaty Getin Bank

Lokaty Getin Bank to niezwykle zróżnicowana, dostosowana do potrzeb każdego klienta oferta. Ulokowanie pieniędzy na lokacie terminowej złotowej bądź walutowej to niezaprzeczalna gwarancja zysku. Komfortu dodaje fakt, iż klient, by założyć lokatę, nie potrzebuje konta w Getin Banku. Wystarczy, że początkową kwotą lokaty będzie 500 złotych. Zysk gwarantuje stałe, wysokie oprocentowanie. Dostępny jest również szeroki wybór terminów lokowania – od 1 do 36 miesięcy. Po zakończeniu umowy istnieje możliwość przedłużenia lokaty na atrakcyjnych warunkach. Lokaty Getin Bank terminowe złotowe występują w różnych wersjach. Wyróżnić możemy standardową, Lokatę Miesięczny Zysk oraz Lokatę na Plus. Lokaty Getin Bank walutowe to wysoko oprocentowane lokaty w dolarach, euro, funtach czy frankach szwajcarskich. Lokaty Getin Bank to dobry sposób nie tylko na bezpieczne przechowywanie swoich oszczędności, a także ich pomnażanie.

Wysoko oprocentowaną lokatę w Getin Banku dzięki dużemu rozwojowi oddziałów, założyć możesz w każdym niemal mieście w Polsce. Stały dostęp do Twoich pieniędzy zapewni Ci szeroka sieć bankomatów Getin Bank, zlokalizowanych w całym kraju. Internetowe zarządzanie zawartością konta oferuje serwis Getin Online.

Getin Bank Polska

Kto lepiej poradzi sobie z zarządzaniem Twoimi oszczędnościami niż polski bank, znający realia codziennego życia w naszym kraju?

Getin Bank Polska przez lata specjalizował się w indywidualnym podejściu do klienta. Dzięki funkcjom na stronie internetowej banku możesz zapoznać się z najbardziej korzystną dla Ciebie ofertą, zadać nurtujące Cię pytania czy też wysunąć swoje propozycje. Oferta Getin Banku zyskuje na atrakcyjności dzięki wprowadzaniu specjalnych pakietów oraz szerokiemu dostępowi do usług banku na terenie całej Polski.

Getin Bank Polska oferuje kredyty różnego rodzaju. Są to przede wszystkim kredyty gotówkowe, w zależności od potrzeb klienta:

 • Kredyt gotówkowy dla Ciebie
 • Kredyt z ubezpieczeniem od utraty pracy
 • Kredyt konsolidacyjny
 • Prosty kredyt na oświadczenie
 • Kredyt gotówkowy dla emerytów
 • Urodzajny kredyt gotówkowy dla rolników

Kredyty samochodowe dzielą się na:

 • Kredyt Niski Procent
 • Autokredyt dla Ciebie
 • Autokredyt dla Twojej firmy

Getin Bank Polska w ofercie ma również kredyty hipoteczne:

 • Kredyt hipoteczny Gwarantowany
 • Kredyt hipoteczny EURO-PLN
 • Kredyt Deweloper na Bank

Getin Bank Polska, dbając o komfort klienta, proponuje również ubezpieczenie każdego podjętego kredytu.

Lokaty Getin Bank Polska to lokaty terminowe złotowe (lokata standardowa, Lokata Miesięczny Zysk, a także Lokata na Plus) oraz walutowe, które również dopasowane są do potrzeb klienta.

W Getin Banku można również zainwestować oszczędności w ramach programów:

Getin Bank Polska swojemu klientowi oferuje również założenie konta, w zależności od oczekiwań. W ofercie znajdują się konta osobiste (konto młodzieżowe, Konto Słoneczne oraz Konto Getin Up), konta oszczędnościowe (Konto Oszczędnościowe, Celowe Konto Oszczędnościowe i Skarbonka), Pakiety Zdrowia (Pakiet Zdrowia, Pakiet Zdrowia Plus czy Pakiet Zdrowia Senior) oraz Indywidualne Konto Emerytalne.

Getin Bank Polska, jako znaczne ułatwienie korzystania z konta, wydaje także karty kredytowe i debetowe MasterCard i Visa.

Do innych usług Getin Bank Polska należą m.in.: Getin Phone, doładowanie komórki, skrytki sejfowe, Program Rekomendacyjny i biometria Finger Vein.