Kupony rabatowe Finnair.com

Kody promocyjne i okazje

W ramach rozległej siatki połączeń Finnair.com oferuje loty szybszą i krótszą trasą północną do wielu celów podróży, w tym loty do 13 największych miast Azji oraz ponad 60 miast w Europie.


 • Azja bliżej Ciebie, sprawdź oferte Finnair i korzystaj ze swietnych okazji lotów miedzynarodowych

  Loty miedzynarodowe w Finnair w świetnej cenie, Azja w zasiegu reki już tera... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Niższe ceny lotów do Azji tylko w ofercie Finnair zajrzyj już dzisiaj

  Zajrzyj już dzisiaj do Finnair, okazyjne ceny lotów do Azji już dostępne... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Tanie loty z Finnair na WhyNotFLY.pl

  WhyNotFly to najtańsze bilety lotnicze w jednym miejscu. Sprawdź na stronie ... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Kupon 50 Euro na zakupy bezcłowe w Finnair

  Wymień punkty Finnair Plus na kupon premiowy o wartości 50 Euro i korzystaj ... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • 0zł za odwołanie rezerwacji w Finnair

  Zapłata za pokój po przybyciu na miejsce i 0zł za rezygnację z rezerwacji... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Loty premiowe w Finnair

  Przyłącz się do Finnair Plus i zapłać za lot punktami... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Finnair.com powstała w roku 1923 i jest tym samym jedną z najdłużej działających linii lotniczych świata. Jest również jednym z najlepszych przewoźników powietrznych i zdobywcą tytuły Najlepszej linii lotniczej w 2013 roku w Europie w prestiżowym konkursie TTG Travel Awards. Mimo wieloletniej tradycji Finnair.com posiada jedne z najmłodszych i najnowocześniejszych samolotów w Europie. Z uwagi na to, firma może pochwalić się niskim wskaźnikiem emisji dwutlenku węgla oraz hałasu, dużo niższym zużyciem paliwa oraz systemem ekologicznego lądowania.

W ramach rozległej siatki połączeń Finnair.com oferuje loty szybszą i krótszą trasą północną do wielu celów podróży, w tym loty do 13 największych miast Azji oraz ponad 60 miast w Europie. Wszystkie rozkłady lotów zostały zaplanowane pod kątem największej płynności połączeń, są również elastyczne i skoordynowane z rozkładami największych przewoźników na świecie. Wspólna siatka połączeń obejmuje 800 celów podróży w 150 krajach.

Finnair.com jak żadna inna linia dba o komfort pasażerów. Wielojęzyczny personel zapewnia usługi osobiste na najwyższym poziomie, zgodnie z preferencjami i potrzebami. Na pokładzie samolotów obsługujących połączenia międzykontynentalne można korzystać z najnowszych systemów rozrywki. Wygodą i przestrzenią można także cieszyć się w klasie ekonomicznej. We wszystkich samolotach znajdują się nowoczesne fotele, które można rozłożyć do pozycji leżącej. Na podróżujących klasa bussines czeka również duży wybór posiłków i karta win. Przesiadka na lotnisku w Helsinkach jest szybka i wygodna. Samo lotnisko jest świetnie rozplanowane, a wszystkie przesiadki odbywają się w tym samym terminalu co zaoszczędza pasażerom wiele czasu i stresu.

                                               

 

Przygotowane przez nas kody i kupony rabatowe obniżają koszty korzystania z linii lotniczych Finnair.com. Wystarczy jedynie wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Finnair.com mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów Finnair.com na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :

 • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Finnair.com.
 • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę Finnair.com.
 • Podczas dokonywania zamawiania odpowiedniej usługi wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
 • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.