Kupony rabatowe Empik School

Kody promocyjne i okazje

Empik School to największa i najdłużej działająca sieć szkoł językowych w Polsce. U nas znajdziesz najnowsze promocje i oferty Empik School, które sprawią, że nauka języka będzie jeszcze tańsza! Zapraszamy.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Empik School nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Empik School jest najdłużej działającą w Polsce siecią szkół językowych. Jest także szkołą największą, skupiającą 50 000 tysięcy słuchaczy rocznie, odbywający zajęcia w 34 szkołach na terenie całego kraju.

O popularności Szkoły zaważyło nowatorskie podejście. Twórcy szkoły, wyznając zasadę, że nauka języka obcych nie polega na przyswojeniu reguł gramatyki, lecz na opanowaniu skutecznej komunikcji, opracowało autorską metodę nauczania języka- the insellmethod, rozwijającą umiejętności komunikacyjne w codziennych sytuacjach.

Empik, jak żadna inna szkoła posiada również bardzo bogate zaplecze multimedialne. Wszyscy słuchacze mają dostęp do materiałów, książek i tablic interaktywnych, a także takich elementów wspomagających naukę jak konwersacje językowe, platforma ćwiczeń językowych online czy biblioteka językowa.

Szkoła języków obcych Empik School oprócz podstawowych języków europejskich, takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski czy włoski, oferuje także tak unikatowa kursy jak kurs języka japońskiego, chińskiego czy arabskiego. Wszystkie języki uczone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcie są także ściśle dostosowane do wszystkich grup wiekowych. Dzięki temu nauka w Empik School jest nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim niezwykle skuteczna.

Dzięki naszym kodom i kuponom rabatowym będziesz mógł skorzystać ze specjalnej obniżki na kurs językowy w Empik School.Wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów Empik School na naszej stronie.

Aby móc cieszyć się promocją wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazęEmpik School
  • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę szkoły językowej Empik Schooli tutaj wybierasz kurs.
  • Odszukaj pole oznaczone jako ''kupon'' lub "kod zniżkowy˝ w wpisz w nie nasz kod promocyjny
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.