Kody rabatowe DMDE

kody promocyjne i okazje

Program do odzyskiwania danych i naprawy dysków twardych HDD - DMDE, teraz w jeszcze bardziej korzystnej cenie dzięki kuponom rabatowym DMDE na Kupon.pl.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep DMDE nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

DMDE.pl to sklep internetowy, gdzie firma Partner zajmuje się dystrybucją oprogramowania DMDE. Jest to program do odzyskiwania danych. Firma Partner świadczy profesjonalną pomoc w odzyskiwaniu danych i analizowaniu uszkodzeń dysku HDD. Odzyskują dane z dysków, które mają uszkodzoną logikę, lub fizyczne uszkodzenia. Zapewniają także pomoc w zakresie usług serwisowych i konsultacji informatycznych.

Oferta skierowana jest do małych i dużych firm, instytucji, ale także do osób fizycznych. W zależności od potrzeb program do odzyskiwania danych DMDE występuje w trzech wersjach:

  • DMDE Home Personal- jest to najbardziej podstawowa wersja programu. Przeznaczona do użytku domowego, dla klientów indywidualnych. Posiada wsparcie tylko przez jeden rok.
  • DMDE Home Commercial- wersja dla firm i instytucji do użytku własnego. Służy do odzyskiwania danych z dysków i sprzętów, których firma jest właścicielem. Nie pozwala odzyskiwać danych na rzecz osób trzecich.
  • DMDE Professional- wersja profesjonalna dla firm i instytucji, wykorzystywana w celach komeryjnych. Posiada zaawansowane funkcje odzyskiwania danych, których inne wersje nie posiadają.

Odzyskaj swoje dane z DMDE!

Teraz, dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym kupon.pl możesz odzyskać swoje dane jeszcze taniej. Wystarczy, że na naszej stronie odnajdziesz odpowiedni kupon i z niego skorzystasz. Ważne jest, aby użyć kodu zniżkowego bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że jest termin ważności, po którego przekroczeniu kod zniżkowy będzie nieważny.

Korzystnie z kuponów rabatowych i kodów zniżkowych jest dziecinnie proste. Oto krótki przewodnik, jak krok po kroku wykorzystać ofertę rabatową kupon.pl:

  • Gdy jesteś na naszej stronie wpisz w wyszukiwarkę frazę DMDE.pl, aby wyświetliły się wszystkie dostępne kupony
  • Wybierz kupon i w niego kliknij. Zostaniesz przekierowany na stronę sklepu
  • Podczas składania zamówienia wpisz w wyznaczonym miejscy kod zniżkowy i ciesz się rabatem.