Kupony rabatowe BZ WBK

Kody promocyjne i okazje

BZWBK to bank przyjazny klientom indywidualnym i biznesowym. To nowoczesna bankowość elektroniczna, konta osobiste, transakcje, kredyty, ubezpieczenia, inwestycje. Korzyszając dodat... [Więcej szczegółów]


 • Ubezpieczenie na podróż ze zniżką do 50% w BZ WBK

  Promocja na ubezpieczenie podróżnicze w Banku BZ WBK, nawet do 50% rabatu... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Promocje w BZ WBK

  Bardzo dogodne oferty i wiele promocji w Banku BZ WBK... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Ubezpieczenia w BZ WBK

  Ogromny wachlarz możliwości ubezpieczenia siebie, swoich bliskich czy swojej... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

BZWBK, czyli Bank Zachodni WBK, to bank uniwersalny, z siedzibą rejestrową we Wrocławiu, powstały w 2001 roku w wyniki fuzji Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A.. Od 2011 roku BZWBK należy do hiszpańskiej grupy Santander, a na początku 2013 roku połączył się z Kredyt Bankiem. Obecnie BZWBK jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem udziałów rynkowych, posiadającym około 1000 placówek i obsługującym 3,5 miliona klientów.

Wśród produktów i usług cieszących się największym zainteresowaniem klientów Banku Zachodniego WBK można wymienić: lokaty, leasing oraz konto oszczędnościowe, choć oczywiście wachlarz propozycji przygotowanych przez prezentowany bank jest znacznie szerszy i obejmuje m. in. niezwykle przydatna i praktyczną usługę bankowości elektronicznej. Oferta została podzielona na tę przeznaczoną dla Klientów indywidualnych, Firm oraz Przedsiębiorstw i korporacji. Bank regularnie przygotowuje także oferty promocyjne oraz konkursy dla swoich stałych i lojalnych klientów.

Trudno jest znaleźć dorosłego człowieka, który nie posiadałby konta w banku. Większość z nas albo miała, albo ma albo będzie mieć do czynienia z usługami bankowymi i warto zawsze poprzedzić wybór banku dokładnym rekonesansem wszystkich dostępnych na rynku ofert. Bank BZ WBK ma dużą przewagę nad konkurencją nie tylko z uwagi na fakt posiadania kompleksowej i bardzo różnorodnej oferty, lecz także bardzo wielu placówek w Polsce. Jeśli jesteś klientem BZ WBK, powinieneś niezwłocznie przekonać się, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać i jakie bonusy Ci przysługują. Możesz to sprawdzić w serwisie Kupon.pl. Znajdziesz tu różnego rodzaju bony zniżkowe, kupony promocyjne i inne atrakcyjne oferty umożliwiające Ci korzystanie z bankowych usług i zakup produktów ze znacznymi zniżkami. Poświęć kilka minut na znalezienie odpowiedniej dla swoich potrzeb promocji a zobaczysz, że warto!

Jeśli sądzisz, że kupony promocyjne przysługują jedynie na zakupy w sklepach internetowych, to jesteś w dużym błędzie:

 • Wejdź czym prędzej an stronę Kupon.pl i zobacz, jakie rabaty przysługują Ci jako klientowi banku BZWBK.
 • Kiedy już znajdziesz interesującą Cię promocję, wybierz ją poprzez kliknięcie myszką.
 • Zostaniesz przeniesiony na stronę Banku Zachodniego WBK, gdzie masz postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.
 • Wystarczy, że wybierzesz produkt lub usługę, do których przypisany jest pobrany z Kupon.pl kod rabatowy a następnie wprowadzisz go w pole oznaczone napisem: „Wprowadź kod promocyjny”.
 • Po wykonaniu tego zadania pozostaje Ci już tylko sfinalizować transakcję. Cała procedura jest bardzo prosta a jej przeprowadzenie nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.