Kupony rabatowe BZ WBK

Kody promocyjne i okazje

BZWBK to bank przyjazny klientom indywidualnym i biznesowym. To nowoczesna bankowość elektroniczna, konta osobiste, transakcje, kredyty, ubezpieczenia, inwestycje. Korzyszając dodat... [Więcej szczegółów]


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep BZ WBK nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

BZWBK, czyli Bank Zachodni WBK, to bank uniwersalny, z siedzibą rejestrową we Wrocławiu, powstały w 2001 roku w wyniki fuzji Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A.. Od 2011 roku BZWBK należy do hiszpańskiej grupy Santander, a na początku 2013 roku połączył się z Kredyt Bankiem. Obecnie BZWBK jest trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem udziałów rynkowych, posiadającym około 1000 placówek i obsługującym 3,5 miliona klientów.

Wśród produktów i usług cieszących się największym zainteresowaniem klientów Banku Zachodniego WBK można wymienić: lokaty, leasing oraz konto oszczędnościowe, choć oczywiście wachlarz propozycji przygotowanych przez prezentowany bank jest znacznie szerszy i obejmuje m. in. niezwykle przydatna i praktyczną usługę bankowości elektronicznej. Oferta została podzielona na tę przeznaczoną dla Klientów indywidualnych, Firm oraz Przedsiębiorstw i korporacji. Bank regularnie przygotowuje także oferty promocyjne oraz konkursy dla swoich stałych i lojalnych klientów.

Trudno jest znaleźć dorosłego człowieka, który nie posiadałby konta w banku. Większość z nas albo miała, albo ma albo będzie mieć do czynienia z usługami bankowymi i warto zawsze poprzedzić wybór banku dokładnym rekonesansem wszystkich dostępnych na rynku ofert. Bank BZ WBK ma dużą przewagę nad konkurencją nie tylko z uwagi na fakt posiadania kompleksowej i bardzo różnorodnej oferty, lecz także bardzo wielu placówek w Polsce. Jeśli jesteś klientem BZ WBK, powinieneś niezwłocznie przekonać się, z jakich dodatkowych promocji możesz skorzystać i jakie bonusy Ci przysługują. Możesz to sprawdzić w serwisie Kupon.pl. Znajdziesz tu różnego rodzaju bony zniżkowe, kupony promocyjne i inne atrakcyjne oferty umożliwiające Ci korzystanie z bankowych usług i zakup produktów ze znacznymi zniżkami. Poświęć kilka minut na znalezienie odpowiedniej dla swoich potrzeb promocji a zobaczysz, że warto!

Jeśli sądzisz, że kupony promocyjne przysługują jedynie na zakupy w sklepach internetowych, to jesteś w dużym błędzie:

  • Wejdź czym prędzej an stronę Kupon.pl i zobacz, jakie rabaty przysługują Ci jako klientowi banku BZWBK.
  • Kiedy już znajdziesz interesującą Cię promocję, wybierz ją poprzez kliknięcie myszką.
  • Zostaniesz przeniesiony na stronę Banku Zachodniego WBK, gdzie masz postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami.
  • Wystarczy, że wybierzesz produkt lub usługę, do których przypisany jest pobrany z Kupon.pl kod rabatowy a następnie wprowadzisz go w pole oznaczone napisem: „Wprowadź kod promocyjny”.
  • Po wykonaniu tego zadania pozostaje Ci już tylko sfinalizować transakcję. Cała procedura jest bardzo prosta a jej przeprowadzenie nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.