Kody rabatowe Apple

Kody promocyjne i okazje

Apple to bez wątpienia lider w produkcji i sprzedaży elektronicznych urządzeń. Oferta tej niezwykle popularnej marki może być Twoja jeszcze taniej, wystarczy, że skorzystasz z k... [Więcej szczegółów]


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Apple nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Kody rabatowe Apple

Bez giganta w branży komputerowej i nowych technologii, nie byłoby Apple Store. Wypadałoby więc na początek napisać kilka słów o znanej na całym świecie firmie Apple. Jej pierwsze kroki przypadają na rok 1976. Wtedy to do współpracować zaczęli Steve Wozniak, Steve Jobs i Ronald Wayne. Pierwszym ich produktem był komputer osobisty Apple I. Od konkurencji odróżniał się tym, iż do sprzedaży wędrował już złożony. Kolejne lata to udoskonalenie technologii i wypuszczanie na rynek prototypów kolejnych urządzeń – przez palmtopy, netbooki, a w końcu smartfony. Wiele produktów powstało w kilku unowocześnionych wersjach, jak np. iPhone, który od 2007 wydawany jest corocznie w ulepszonej technologii.

Apple Store to sieć sklepów, należących do firmy Apple, które zajmują się sprzedażą urządzeń i oprogramowania korporacji. Pierwszy Apple Store otworzono w Stanach Zjednoczonych w 2001. Za nim podążyła cała sieć sklepów. Pierwszy sklep poza Stanami znalazł się w 2003 roku w Japonii. Po tym wydarzeniu kolejne „powędrowały” do Europy. Wszystkie sklepy Apple Store mają we wnętrzu wydzieloną sekcję, zwaną Genius Bar. Użytkownicy mogą tam znaleźć informacje techniczne na temat produktów, a także uzyskać pomoc w naprawie. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż każde nowe otwarcie Apple Store, niezależnie od kraju, cieszyło się wielkim zainteresowaniem. W pierwszym dniu działania sklep zawsze stara się przyciągnąć klienta, dlatego otwarcie wiąże się z licznymi upominkami dla zainteresowanych przechodniów.

Apple Store prowadzi również sprzedaż internetową – najwygodniejszą z form robienia zakupów w dzisiejszych czasach. Oferuje możliwość dostawy produktów do 18 krajów europejskich, w tym również do Polski. Różne wersje językowe witryny umożliwiają dokładne zapoznanie się ze specyfiką produktów i dają możliwość racjonalnego wyboru. W Apple Store użytkownicy mogą zakupić komputery i laptopy Mac, iPhone’y, iPad’y oraz iPod’y Touch, a także pobrać aplikację iTunes. Na stronie znajdują się również samouczki wideo, pokazujące, jak korzystać z produktów Apple.

App Store

Obok Apple Store jedną z popularniejszych witryn firmy Apple jest App Store – internetowy sklep z aplikacjami na urządzenia, wyprodukowanymi przez firmę. W App Store znajdziesz różnego rodzaju gry i aplikacje na iPhone’a, iPada oraz iPoda Touch. W App Store wiele produktów jest bezpłatnych, wystarczy tylko pobrać je na urządzenie mobilne i cieszyć się nową aplikacją. W ofercie App Store znajdują się również karty podarunkowe, dzięki którym sprawisz radość posiadaczom urządzeń tej amerykańskiej firmy. Sklep uruchomiony został w 2008 roku i od tego czasu liczba miesięcznych pobrań aplikacji systematycznie wzrasta. W czerwcu 2012 roku osiągnęła już ponad 30 miliardów.

Apple Store Polska

Asortyment dostarczany jest do 18 krajów Europy, dzięki czemu powstała m.in. polska wersja sklepu Apple Store. Apple Store Polska umożliwia zamawianie najnowszych urządzeń i oprogramowania firmy, bez konieczności sprowadzania go z zagranicy. Polskimi dystrybutorami Apple są firmy: AB S.A we Wrocławiu oraz iSource w Warszawie. Poza tym w całym kraju rozwija się sieć sklepów Apple Shop, usytuowanych zazwyczaj w galeriach i centrach handlowych. Śmiało możesz w nich zasięgnąć informacji na temat komputera Mac czy ostatnio wypuszczonego na rynek iPhone’a. W Polsce działają również niezależni handlowcy, tzw. sprzedawcy Apple Premium Reseller. W ich sklepach znajduje się pełen asortyment produktów „nadgryzionego jabłuszka”.

Kody rabatowe Apple na Kupon.pl

Lubisz nowinki technologiczne i gadżety od rozpoznawalnego na całym świecie „nadgryzionego jabłuszka”? Jeśli zakupy tego typu są dla Ciebie przyjemnością, dzięki naszej stronie staną się jeszcze większą frajdą, jeśli sprawimy, że będą tańsze.

Kupony rabatowe i kody zniżkowe Apple Store to również dobry sposób na zaoszczędzenie budżetu przeznaczonego przykładowo na prezenty gwiazdkowe. Funkcjonalne urządzenia Apple przydadzą się zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. Kody zniżkowe i kupony rabatowe Apple Store czekają na Ciebie na stronie Kupon.pl. Oferujemy kody, kupony rabatowe, vouchery i inne zniżki na zakupy w Apple Store i wielu innych sklepach. Przekonaj się, odwiedzając naszą stronę.

Jak wykorzystać kody rabatowe Apple?

Korzystanie z promocji to sprawa niezwykle prosta. Wystarczy podążać za kilkoma nieskomplikowanymi krokami:

  • Odwiedź stronę internetową Kupon.pl. W wyszukiwarkę na stronie wpisz interesującą Cię promocję – w tym wypadku Apple Store. Wybierz ją kliknięciem myszki.
  • Twoim oczom ukaże się strona sklepu, na której dokonasz zakupów.
  • Po wybraniu wszystkich potrzebnych produktów, przejdź do kasy.
  • W oknie, które się pojawi, znajduje się dobrze oznaczone pole na kod rabatowy. Po wpisaniu go kliknij OK, by zakończyć transakcję.

Dostawa w Apple Store

Gdy tylko dokonasz zamówienia w Apple Store, dostaniesz powiadomienie SMS-owe wraz z ID Twojej przesyłki. Dzięki temu będziesz mógł śledzić jej trasę i dowiesz się, kiedy możesz spodziewać się kuriera. W Apple Store dostawa przy wszystkich zamówieniach powyżej 500 PLN jest bezpłatna. Dostawa ekspresowa natomiast, dzięki której produkt otrzymasz od 1 do 3 dni od daty zakupu, kosztować będzie 40 PLN. Apple Store umożliwia zamówienie produktu do jednego z 18 krajów Europy – wystarczy odwiedzić witrynę dla państwa, do którego chcesz wysłać przesyłkę, i tam dokonać zakupów. 

Promocje iPhone w Apple Store

Jednym ze sztandarowych produktów firmy Apple, jest oczywiście iPhone. Premiera pierwszej wersji miała miejsce w 2007 – następnie firma konsekwentnie rok po roku wypuszczała na rynek nowy model. iPhone to smartfon, będący połączeniem telefonu komórkowego, urządzenia do przeglądania stron internetowych (ma wbudowaną przeglądarkę Safari Mobile) oraz platformy rozrywkowej. Pracuje na systemie operacyjnym iOS.

Piątą, najnowszą wersję iPhone’a w Apple Store zamówisz bez problemu. Apple określa go jako urządzenie nowej technologii i o interesującym design’ie - bez problemu możemy dostać je w mocnym, wyrazistym kolorze. Na uwagę zasługuje również ulepszony system Touch ID, który rozpoznaje odciski palców użytkownika, a także najnowsza wersja aparatu iSight.

Kupony rabatowe Apple w innych krajach

apple cupon.es