Kody rabatowe Air France

Kody promocyjne Air France


 • Szeroki wybór lotów regionalnych i międzynarodowych, musisz zajrzeć do Air France, nie czekaj

  Nie czekaj i zajrzyj juz dzisiaj do Air France, szeroki wybór lotów regional... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Cenowe okazje w ofercie Air France, sprawdź szczegóły!

  Sprawdź szczegóły w Air France, cenowe okazje w ofercie dla Ciebie
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane dziś
 • Najlepsze promocje w Air France

  Lataj najtaniej dzieki promocjom linii lotniczych Air France
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu

Air France to francuskie linie lotnicze, które wchodzą w skład holdingu Air France-KLM.

Jest to jedna z największych światowych linii lotniczych. Na dzień dzisiejszy siatka połączeń obejmuje wszystkie kontynenty. Przewoźnik obsługuje również połączenie pomiędzy stolicami Polski i Francji. Linia lotnicza należy do stowarzyszenia SkyTeam. Główną bazą francuskiego przewoźnika jest port lotniczy Charlesa de Gaulle, w Paryżu.

Air France oferuje bilety lotnicze na trasach, które łączących niemal wszystkie kraje Europy, porty Ameryki Północnej i Południowej , Azji, oraz Afryki. Przewoźnik lata również na Karaiby, do Polinezji Francuskiej oraz na Filipiny. Połączenia z Polski Air France prowadzi z lotniska Chopina w Warszawie. W całej siatce połączeń Air France posiada 91 krajów i około 200 kierunków na całym świecie.

Air France na pokładach samolotów oferuje do dyspozycji jedną z trzech klas podróżnych: pierwszą, biznesową oraz ekonomiczną.
Pierwsza klasa dysponuje łóżkami, , eleganckimi drewnianymi meblami, ekranami dotykowymi. Lecz dwie pozostałe klasy są komfortowo zbliżone do pierwszej. We wszystkich możliwych klasach istnieje opcja korzystania z telefonu, smacznego posiłku i wiele innych udogodnień. Na długich trasach załoga dba aby każdy lot przebiegał w jak najbardziej dogodnych warunkach.

Air France umożliwia dokonywanie zmian rezerwacji biletów aż w 80 internetowych serwisach. Podróżujący z liniami Air France łatwo mogą wprowadzać modyfikacje do planu przelotów już bezpośrednio na stronie internetowej, w którym kupili bilet.

Kody i kupony rabatowe Kupon.pl umożliwiają udane zakupy za mniej. Aby cieszyć się z szerokiej gamy markowych produktów w niższych cenach, wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Air France mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów sklepu internetowego Air France na naszej stronie.

Jak korzystać z kuponów rabatowych Air France w Kupon.pl?

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków:

• Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Air France .

• Wybierz kupon Air France , który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę Air France .

• Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.

• Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.