Kody rabatowe Zielonabazylia.pl

Kody promocyjne i okazje

ZielonaBazylia.pl to sklep internetowy oferujący najciekawsze, naturalne i organiczne produkty znanych marek. Możesz kupić je w promocyjnych cenach dzięki naszym kuponom rabatowym.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Zielonabazylia.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Wiele dostępnych produktów na zielonabazylia.pl dzięki śledzeniu na bieżąco kuponów rabatowych na naszej stronie Kupon.pl możesz zakupić w promocyjnych cenach. Jeśli chcesz zasmakować naturalnej żywności, jakiej nie spotkasz na co dzień i przy okazji zaoszczędzić, wystarczy wyszukać na stronie Kupon.pl kody rabatowe zielonabazylia.pl.

Aby móc cieszyć się promocją na niezwykłe produkty zielonabazylia.pl, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Wyszukaj interesujący Cię rabat na naszej stronie i kliknij w niego
  • Trafiasz do sklepu internetowego zielonabazylia.pl i kontynuujesz swoje zakupy.
  • Kiedy już wszystkie wybrane przez Ciebie produkty masz w koszyku, kliknij w pole „Wpisz kod rabatowy“ i uzupełnij okienko ciągiem znaków, widocznym na górze strony.
  • Następnie finalizujesz zakupy.

Sposoby płatności: przelew bankowy, szybkie płatności - DotPay.pl, karty płatnicze Visa, MasterCard i inne, dostępne w serwisie płatność „Za pobraniem".

Serwis umożliwia darmowe dokonywanie zwrotów.

Paczka wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka tego samego bądź następnego dnia roboczego od daty przyjęcia zamówienia. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionej paczki z magazynu w Gdańsku.