Yves Rocher

 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 39 zł!

  Promocja Yves Rocher - do każdego zamówienia o wartości powyżej 39 PLN jeden... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 109 zł!

  Promocja Yves Rocher - do każdego zamówienia o wartości powyżej 109 PLN jede... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 89 zł!

  Promocja Yves Rocher - oferta specjalna dla każdego zamówienia powyżej 89 PL... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane dziś

 

Yves Rocher wizaż i kosmetyki do makijażu to zgrany duet. W ofercie Yves Rocher wizaż można znaleźć wiele kosmetyków i akcesoriów do makijażu profesjonalnego, jak i amatorskiego, m.in podkłady, korektory, fluidy, róże do policzków, konturówki do ust, pomadki, błyszczyki, szminki, cienie do oczu, kredki do oczu, tusze do rzęs, eye-linery, kredki do brwi.

Na szczególną uwagę zasługują fluidy Yves Rocher. Dominują rodzaje fluidów, których głównym działaniem jest nadanie cerze jednolitego koloru. Nieskazitelność jest nadrzędnym celem. Konsystencje  niektórych fluidów pozwalają kryć nawet bardziej kłopotliwe niedoskonałości. Ceny fluidów Yves Rocher wizaż można zamknąć w widełkach ok. 30 zł – 100 zł, jednakże bardzo często produkty są przecenione. Dodatkowo, Yves Rocher wizaż to możliwość kupienia produktów do makijażu w znacznie niższych cenach. Marka Yves Rocher wizaż wraz z serwisem kupon.pl przygotowuje wiele atrakcyjnych promocji, które są prezentowane i dostępne poprzez serwis kupon.pl. Po wpisaniu nazwy marki wyświetlane są wszystkie dostępne kody rabatowe Yves Rocher. Wystarczy tylko kliknąć w wybrany kod rabatowy, a system zapamiętuje go dla Ciebie i przenosi Cię na stronę marki Yves Rocher. Tam dokonujesz standardowych zakupów, a w momencie ich finalizacji system nalicza zniżkę cenową odpowiadającą wartości danego rabatu.
Yves Rocher wizaż to możliwość kupienia oryginalnych kosmetyków. Na uznanie zasługują cienie Yves Rocher w kremie. Ich konsystencja przyprawia o zawrót głowy; jest idealnie kremowa. Cienie są wodoodporne, pięknie błyszczą. Nie sypią się podczas nakładania ich na powieki, a można nimi wyczarować różne kształty. Wszystkie produkty z kategorii Yves Rocher wizaż są komentowane przez Klientów na stronie. Opinie o produktach są rzetelne i wystawiane przez prawdziwych użytkowników kosmetyków Yves Rocher wizaż.

Yves Rocher wizaż przy produkcji kosmetyków do makijażu realizuje także swoje szczytne cele. Wszystkie kosmetyki do makijażu Yves Rocher (i inne) są wyprodukowane na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Do kosmetyków nie jest dodawany kolagen; nie dodaje się też składników pochodzenia zwierzęcego. Jedynie wosk pszczeli i miód możemy znaleźć w produktach marki Yves Rocher wizaż. Składniki syntetyczne w kosmetykach marki  Yves Rocher są ograniczone do minimum.

To natura inspiruje Yves Rocher wizaż do tworzenia interesujących produktów. Jej moc wykorzystywana jest w wielu dodatkach pielęgnacyjnych, które odnajdujemy w kosmetykach do makijażu. Yves Rocher wykorzystuje ponad 1100 składników pochodzenia roślinnego: rumianek, bez, owoce, hamamelis, a nawet oligosacharydy z jabłek, których pozyskanie zajęło firmie 6 lat specjalistycznych badań.

Nie można się obawiać, iż jakieś składniki produktów Yves Rocher wizaż mogą okazać się szkodliwe dla naszego zdrowia, skóry. Laboratoria firmy Yves Rocher zatwierdzają składnik roślinny dopiero wtedy, gdy zostanie udowodniona stu procentowo jego nieszkodliwość i skuteczność działania. Każda formuła pochodzenia roślinnego jest testowana pod kontrolą dermatologiczną. W firmie Yves Rocher wizaż aktywnie biorą udział kobiety-ochotniczki, na których testuje się nowe formuły. Gotowe produkty także są poddawane ścisłym testom na tolerancję i skuteczność.

Yves Rocher aktywnie chroni środowisko. W firmie nie stosuje się składników roślinnych, które są modyfikowane genetycznie. Nie korzysta się z zagrożonych gatunków roślin. W pierwszej kolejności korzysta się z gatunków z upraw biologicznych. Stosuje się materiały odnawialne i biodegradowalne. Opakowania produktów są wytworzone z papieru, pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

Można powiedzieć: Yves Rocher wizaż i kosmetyki to serce na dłoni – dla natury, dla naszej Planety Ziemi.