Yves Rocher

 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 39 zł!

  Promocja Yves Rocher - do każdego zamówienia o wartości powyżej 39 PLN jeden... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 109 zł!

  Promocja Yves Rocher - do każdego zamówienia o wartości powyżej 109 PLN jede... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Promocje Yves Rocher - prezent do każdego zamowienia powyżej 89 zł!

  Promocja Yves Rocher - oferta specjalna dla każdego zamówienia powyżej 89 PL... Więcej szczegółów
  Zaktualizowane w tym tygodniu

 

Perfumy Yves Rocher to jedynie najwyższej jakości, najszlachetniejsze, starannie wyselekcjonowane zapachy. Wszystkie kosmetyki Yves Rocher, są oparte na roślinach. Oznacza to, iż nie dodaje się na przykład kolagenu do produktów tej marki. W kosmetykach i perfumach Yves Rocher nie jest użyty żaden składnik pochodzenia zwierzęcego, poza miodem i woskiem pszczelim. Marka stara się także ograniczyć do minimum użycie składników syntetycznych. Perfumy Yves Rocher są tworzone na bazie ponad 1100 składników roślinnych: począwszy od takich prostych, jak rumianek, aż po oligosacharydy z jabłek, których pozyskanie wymagało 6 lat starannych i systematycznych badań.

Yves Rocher Perfumy zasługują na to abyś je poznał i się w nich zakochał. Same opisy zapachów przyprawiają o zawrót głowy. Przykłady: „Pachnący kosz świeżo zebranych truskawek” lub „Radosna kwaskowatość cytrusów”. Jeszcze inne: „Wulkan świeżości”, „Świeży i przezroczysty oddech natury”. Po opisie nazw już można poczuć w swojej wyobraźni, jak pachną Yves Rocher perfumy. To koncentracja na kwiatach lub wydobycie i zbliżenie się do naturalnych aromatów, jakie dostarcza nam przyroda. Kokosowe perfumy Yves Rocher przeniosą Cię w świat egzotycznych plaż. Możesz mieć na sobie także ukochany bez (Yves Rocher perfumy – „Un matin Au Jardin”) lub otoczyć się świeżością oceanu. Koncentracja i wydobycie tego, czego często nie można znaleźć w perfumach innych producentów. Marka oferuje także szeroki asortyment kosmetyków dla Panów. Perfumy męskie Yves Rocher to połączenie lekkich i orzeźwiających nut oceanu z silnym aromatami piźma.

Jeśli chcesz Yves Rocher perfumy kupować taniej, zaglądaj na stronę kupon.pl. Wpisuj w wyszukiwarkę słowa „Yves Rocher” lub „Yves Rocher perfumy”, a dowiesz się, jakie promocje czekają na wykorzystanie. Kody rabatowe Yves Rocher są doskonałym sposobem na tanie zakupy.Wystarczy kliknąć w wybrany kod, a przeniesiesz się na stronę sklepu i będziesz mógł zrealizować zakupy po cenach obniżonych o wartość danego kodu rabatowego.

Yves Rocher perfumy to także możliwość otrzymywanie darmowych próbek do domu. Na stronie sklepu należy zapisać się i wyrazić zgodę na otrzymywanie katalogu prezentującego produkty Yves Rocher.

Yves Rocher to francuska grupa firm, która powstała na bazie założonego w 1959 Yves’a Rochera przedsiębiorstwa, specjalizującego się w produkcji kosmetyków. Cały koncern używa nazwy „franc”. Liczba zatrudnionych pracowników wynosi 15,3 tys. 7,3 tys. to pracownicy na terenie Francji, 4 tys. – pracownicy na terenie Europy. Sprzedaż Yves Rocher perfumy i kosmetyki wyniosła ponad 2 miliony €, natomiast dochód 80 milionów € (dane z 2005 roku).

Yves Rocher perfumy i kosmetyki to chęć pielęgnacji autentyczności. Towarzyszy temu determinacja i prostota. Marka chce podkreślić swoje bretońskie pochodzenie w świecie, który jest opanowany przez mundializację. Liczy się duma ze swoich wiejskich korzeni w przemyśle, który jest zdominowany przez globalizację – takie wyzwanie towarzyszy marce Yves Rocher, co też czyni ją tak bardzo unikalną.