Kupony rabatowe Twoja-Apteczka.pl

Kody promocyjne i okazje

Sprzęt medyczny i ratowniczy w najlepszych cenach znajdziesz na Twoja-Apteczka.pl. Użyj naszego kodu rabatowego a zakupy będą jeszcze tańsze!


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Twoja-Apteczka.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Teraz, dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym kupon.pl możesz robić zakupy w Twoja-apteczka.pl nawet kilkadziesiąt procent taniej. Jedyne, co należy zrobić to odnaleźć dostępne kupony rabatowe, wybrać jeden z nich i użyć kodu zniżkowego podczas dokonywania zakupów. Pamiętaj, żeby kodu użyć bezpośrednio przed płatnością. Każdy kupon ma ściśle określony termin ważności, po upłynięciu którego nie można skorzystać z oferty.

Jest to bardzo prosta czynności. Jedyne co należy zrobić, to:

  • Odszukać Twoja-apteczka.pl w kupon.pl
  • Wybrać jeden z dostępnych kuponów rabatowych
  • Kliknąć w kupon
  • Po przeniesieniu na stronę sklepu zrobić zakupy i przy ich finalizacji wpisać lub przekopiować kod zniżkowy.

Przy zamówieniach powyżej 500 zł firma oferuje darmową przesyłkę. Przy tańszych zamówieniach koszt wynosi 15 zł w wypadku przedpłaty lub 18 zł kiedy płatność jest za pobraniem. Dostawa odbywa się firmą kurierską DPD.

Akceptowanych jest kilka form płatności: przelew na numer konta bankowego sklepu, karta kredytowa lub płatność za pobraniem.

Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki. Odstąpienie musi mieć formę pisemną. Zwrotu towaru należy dokonać w ciągu 14 dni. Towar musi być zwrócony w stanie nieużytkowanym, w odpowiednim opakowaniu.