Kupony rabatowe Twoja-Apteczka.pl

Kody promocyjne i okazje

Sprzęt medyczny i ratowniczy w najlepszych cenach znajdziesz na Twoja-Apteczka.pl. Użyj naszego kodu rabatowego a zakupy będą jeszcze tańsze!


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Twoja-Apteczka.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Twoja-apteczka.pl to istniejący już od 4 lat sklep internetowy posiadający w swojej ofercie artykuły medyczne. Sklep medyczny twoja-apteczka zapewnia profesjonalne doradztwo, rzetelną obsługę, jak również indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki czemu zakupy są przyjemnością.

Oferta sklepu to ponad 1700 produktów medycznych, takich jak apteczki, defibrylatory, fantomy, inhalatory, czy sprzęt ratowniczy, np. nosze. Sklep prowadzi także sprzedaż odzieży medycznej.

Oferta skierowana jest do lekarzy, ratowników medycznych, masażystów i pacjentów. Może stanowić część wyposażenia gabinetów medycznych, przychodni, klinik, szpitali, czy karetek. Wiele z dostępnych produktów może okazać się przydatnych także w domu- np. apteczki pierwszej pomocy przy niewielkich urazach.

Ekipa sklepu to ludzie doświadczeni, posiadający wykształcenie i wiedzę medyczną, gwarantującą pełen profesjonalizm i najwyższą jakość zarówno obsługi jak i produktów. Ratowanie ludzkiego życia stawiane jest na pierwszym miejscu, dlatego sprzęt w ofercie jest niezawodny.

Teraz, dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym kupon.pl możesz robić zakupy w Twoja-apteczka.pl nawet kilkadziesiąt procent taniej. Jedyne, co należy zrobić to odnaleźć dostępne kupony rabatowe, wybrać jeden z nich i użyć kodu zniżkowego podczas dokonywania zakupów. Pamiętaj, żeby kodu użyć bezpośrednio przed płatnością. Każdy kupon ma ściśle określony termin ważności, po upłynięciu którego nie można skorzystać z oferty.

Jest to bardzo prosta czynności. Jedyne co należy zrobić, to:

  • Odszukać Twoja-apteczka.pl w kupon.pl
  • Wybrać jeden z dostępnych kuponów rabatowych
  • Kliknąć w kupon
  • Po przeniesieniu na stronę sklepu zrobić zakupy i przy ich finalizacji wpisać lub przekopiować kod zniżkowy.

Przy zamówieniach powyżej 500 zł firma oferuje darmową przesyłkę. Przy tańszych zamówieniach koszt wynosi 15 zł w wypadku przedpłaty lub 18 zł kiedy płatność jest za pobraniem. Dostawa odbywa się firmą kurierską DPD.

Akceptowanych jest kilka form płatności: przelew na numer konta bankowego sklepu, karta kredytowa lub płatność za pobraniem.

Klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 10 dni od otrzymania przesyłki. Odstąpienie musi mieć formę pisemną. Zwrotu towaru należy dokonać w ciągu 14 dni. Towar musi być zwrócony w stanie nieużytkowanym, w odpowiednim opakowaniu.