TUI

Przemieszczenie się z jednego miejsca kuli ziemskiej na drugie w dzisiejszych czasach nie zajmuje relatywnie dużo czasu, jednak wymaga dobrej logistyki. Nie w każde miejsce na świecie latają samoloty rejsowe, nie wszędzie da się dolecieć bez przesiadki.

Linie lotnicze oferują bardzo zróżnicowane pod względem standardu i ceny podróży przeloty pasażerskie. W zależności od zasobności portfela można sobie zaplanować podróż tanimi liniami lotniczymi lub biznes klasą najbardziej ekskluzywnego przewoźnika na świecie. Tylko od naszego wyboru jak duży bagaż będzie mógł wnieść na pokład, czy dostanie obiad i darmowe drinki, oraz jak dużo będzie miał miejsca na wyprostowanie nóg. W zasadzie na krótkiej trasie te rzeczy nie mają tak dużego znaczenia jak na długiej. Jeżeli lot trwa mniej niż dwie godziny można wytrzymać bez jedzenia, a nogi rozprostować w drodze do toalety i z powrotem. W dłuższej podróży wytrzymanie niewygody nie jest takie proste, długotrwałe niezmienianie pozycji podczas lotu może negatywnie odbić się na zdrowiu.

Wiadomo powszechnie, że największego luksusu można się spodziewać w klasie biznes, ale i zapłacić za to trzeba naprawdę sporo. Jednak nawet w klasie ekonomicznej można przyjemnie spędzić podróż.

Tanie linie lotnicze to dobre rozwiązanie, ale trzeba się liczyć z utrudnieniami typu ograniczenie wielkości bagażu, bądź lotnisko położone daleko za miastem, na ogół tanie linie lotnicze nie korzystają z lotnisk w centrach dużych miast, korzystają z małych lotnisk na przedmieściach.

Nie wszędzie można dolecieć liniami rejsowymi, czasem, szczególnie do mniej popularnych miejscowości, trzeba skorzystać z oferty Tui czartery. Loty czarterowe to idealne wyjście w przypadku gdy inną alternatywą może być jedynie samochód lub jazda wielbłądem po pustyni. TUI czartery oferują przeloty do Kenii, Egiptu, Bułgarii, Meksyku, Tunezji, Turcji oraz w wiele innych atrakcyjnych miejsc na świecie. Ceny przelotów nierzadko są porównywalne do cen biletów tanich linii lotniczych, tak więc podróż na kraniec Afryki czy na Kubę nie musi być tak droga jak mogłoby się wydawać. Dzięki Tui czartery świat stoi otworem.