Kody rabatowe Time4art

Kody promocyjne i okazje

Sklep internetowy Time4art oferuje obrazy na płótnie, obrazy ścienne, obrazy z własnych zdjęć. Jest to idealny pomysł na prezent! Nie zapomnij podczas zakupów wykorzystać naszych kuponów rabatowych.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Time4art nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Time4art.pl to sklep zajmujący się sprzedażą pięknych, oryginalnych obrazów, które nadadzą świeżości Twoim wnętrzom. Firma dba o to aby każdy z nich posiadał nasycone kolory, idealną ostrość i jakość wykonania. Ramy obrazów wykonane są z litego drewna świerkowego suszonego próżniowo, dzięki czemu są niesamowicie odporne na odkształcenia, a zadrukowane boki obrazów umożliwiają bezpośrednie zawieszenie ich na ścianie, bez konieczności dodatkowego oprawiania. W wyselekcjonowanej galerii sklepu Time4art.pl dostępne są: reprodukcje obrazów twórców takich jak Edgar Degas, Stanisław Wyspiański, Sandro Botticelli, Claude Monet czy Rembrandt, panoramy miast, obrazy przedstawiające faunę i florę, pejzaże, mapy, obrazy o tematyce motoryzacyjnej, prace religijne, martwa natura, obrazy o tematyce abstrakcyjnej, kosmicznej, cybernetycznej, obrazy związane z muzyką i wiele innych.

Sam możesz wybrać format i rozmiar obrazu, może on składać się z kilku części, co dodatkowo urozmaici wystrój pomieszczenia.

W sklepie Time4art.pl masz także możliwość stworzenia obrazu z Twojego zdjęcia wysyłając je na adres mailowy sklepu i wybierając format, a zespół Time4art przygotuje dla Ciebie wizualizacje obrazu i po jego akceptacji wykona go.

Kody i kupony rabatowe Kupon.pl umożliwiają udane zakupy za mniej. Aby cieszyć się z szerokiej gamy markowych produktów w niższych cenach, wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Time4art.pl mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów sklepu internetowego Time4art.pl na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Time4art.
  • Wybierz kupon Time4art.pl, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę sklepu internetowego Time4art.pl.
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.