Kupony rabatowe Swiss

Kody promocyjne i okazje

Szwajcarskie linie lotnicze to jeden z najbardziej zaufanych przewoźników w Europie. Szwajcarska prezycja i punktualnosć może być teraz na wyciągnięcie Twojej ręki dzięki kuponom rabatowym Swiss na naszej stronie.


  • Całkowicie darmowa dostawa w Swiss

    Okazje w Swiss - Wszystkie zamówienia, bez względu na wartość dostarczane są... Więcej szczegółów
    Zobacz Ofertę

Szwajcarskie linie lotnicze Swiss powstałe w 2002 roku, są jednym z najchętniej wybieranych przewoźników w Europie. Swoją popularność Swiss w dużej mierze zawdzięcza, poza najwyższej jakości obsługą, również wprowadzeniu na pokład samolotów elementów szwajcarskiej kultury- gościnności, wyśmienitego jedzenia i dbałości o najmniejsze detale.

Swiss jak żadna inna linia dba o bezpieczeństwo pasażerów. Jako jednen z nielicznych przewoźników, Swiss otrzymał znak jakości przyznanym przez Fundację Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF), za uwzględnienie szczególnych potrzeb osób cierpiących na alergie. O komfort podróżujących dba wykwalifikowany, wielojęzyczny personel, a także najlepsi piloci. Swiss Airlines posiada najwygodniejszą klasę ekonomiczną w Europie. Każdy pasażer, niezależnie od klasy w jakiej podróżuje, jest otoczony indywidualną opieką. Każdy ma również dostęp do gorącego posiłku i napojów, a także możliwość stworzenia własnego programu rozrywki, składającego się z filmów, programów muzycznych i gier. Dodatkowo podróżujący klasą pierwszą oraz klasą business mają możliwość korzystania z telefonu, internetu oraz faksu.

Swiss to najwygodniejsza i najszybsza podróż z Polski do Szwajcarii- lot na trasie Warszawa- Zurych trwa jedynie 40 minut! W Polsce, w ramach rozległej siatki połączeń linie lotnicze Swiss oferują 21 lotów do Szwajcarii tygodniowo, a także 84 innych destynacji w 40 krajach na całym świecie.

Szwajcaria już na Ciebie czeka! W dodatku dzięki przygodowanym przez nas kodom i kuponom rabatowym, podróż z liniami lotniczymi Swiss może być znacznie tańsza. Wystarczy jedynie wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe Swiss Airlines mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów Finnair na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Swiss Airlines.
  • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę Swiss Airlines.
  • Podczas dokonywania zamawiania odpowiedniej usługi wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.