Kupony rabatowe Sire.pl

Kody promocyjne i okazje

Sire.pl to platforma internetowa, w której możesz kupic takie produkty jak np. kubki z nadrukiem, poduszki z nadrukiem czy podkładki pod musz itp.Sire.pl oferuje również zaprojektow... [Więcej szczegółów]


 • Wysyłka gratis w Sire.pl

  Promocja dotyczy zamówień o wartości powyżej 200 złotych.
  Zobacz Ofertę
 • Rabat za zdjęcie w Sire.pl!

  Prześlij na adres sklepu zdjęcie z jednym z kubków Sire a w zamian otrzymasz... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Sire.pl to platforma internetowa, na której możesz kupić takie produkty jak np. kubki z nadrukiem, poduszki z nadrukiem, podkładki pod mysz itp. W sklepie znajdziesz szeroką ofertę wzorów idealnych do zastosowania jako nadruk. Znajdziesz tutaj motywy patriotyczne, humorystyczne, miłosne, postacie z bajek, drużyny piłkarskie, muzycznych idolów.

Sire.pl oferuje także zaprojektowanie unikatowych wzorów do nadruku oraz wydruk motywów graficznych już istniejących (np. logo firmy czy organizacji).

Firma Sire.pl posiada ponad 5-letnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych i instytucjonalnych, takich jak samorządy, korporacje, czy agencje reklamowe. Lista gadżetów z nadrukiem, które firma wykonuje, stale się poszerza. Sire.pl planuje także rozpocząć sprzedaż na rynkach zagranicznych.

Sire.pl doskonale łączy w sobie cechy sklepu internetowego, w którym możemy kupić gotowe gadżety z nadrukiem, z agencją reklamową, która projektuje i wdraża nowe pomysły i wzory graficzne dla swoich Klientów.

Kupując w Sire.pl możesz obniżać ceny zamówienia dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym Kupon.pl. Nie wymaga to od Ciebie większego zaangażowania od zwykłych zakupów w sklepie Sire.pl. Aby skorzystać z aktualnej promocji należy tylko użyć kodu zniżkowego podczas robienia zakupów. Rabat może wynosić nawet kilkanaście procent. Rób więc zakupy w Sire.pl poprzez stronę partnerską Kupon.pl


Aby skorzystać z oferty rabatowej Kupon.pl należy:

 • Wpisać w wyszukiwarce Kupon.pl frazę Sire.pl.
 • Wybrać jeden z kuponów rabatowych i kliknąć w niego.
 • Po przeniesieniu na stronę sklepu należy złożyć zamówienie i podczas jego finalizowania należy przekopiować kod rabatowy z Kupon.pl. Zniżka sama się naliczy.

Aby dokonać zamówienia towaru w sklepie Sire.pl należy najpierw dokonać szybkiej rejestracji w serwisie. Następnie można przejść do zakupów. Czas dostawy produktów jest liczony od momentu dostarczenia wszystkich niezbędnych danych oraz otrzymania płatności. Czas realizacji zleceń jest przypisany do każdego produktu (widoczny obok cennika).

Za zamówione produkty można płacić na trzy sposoby:

 • przelewem na konto sklepu,
 • za pośrednictwem systemu płatności online PayU,
 • za pobraniem.

Koszty przesyłki są uzależnione od ilości wysyłanego towaru oraz rodzaju płatności. Zamówienia powyżej 200zł – gratis! (nie dotyczy zamówień hurtowych).