Kody rabatowe Sfmeble

Kody promocyjne i okazje

Asortyment sklepu to produkty odznaczające się wspaniałym designem i solidnością.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Sfmeble.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Dzięki ofercie kuponów rabatowych i kodów zniżkowych Kupon.pl możesz urządzić swoje wnętrze w Sfmeble.pl o wiele taniej. Niezwykła opcja rabatowa pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i już dziś wybierz jeden z kuponów rabatowych i użyj kodu zniżkowego podczas składania zamówienia. Nic Cię to nie kosztuje, a możesz zyskać wiele.

Korzystanie z kuponów rabatowych i kodów zniżkowych Kupon.pl jest dziecinnie proste. Oto krótki przewodnik co należy zrobić, aby otrzymać rabat:

  • Na stronie Kupon.pl znajdź Sfmeble.pl
  • Wybierz jeden z kuponów i kliknij w niego
  • Po przeniesieniu na stronę internetową sklepu wybierz produkty, umieść je w koszyku, następnie przejdź do płatności
  • Podczas dokonywania płatności wpisz lub przekopiuj kod zniżkowy w wyznaczonym do tego miejscu na stronie
  • Ciesz się przyznanym rabatem.

Zamówienia dostarczane są za pomocą firm kurierskich: Siódemka, UPS, DHL, Raben. Koszt wysyłki wynosi 0zł. Możliwy jest odbiór osobisty w Krakowie.

Płatności dokonywać można poprzez system płatności.pl, tradycyjny przelew bankowy lub przy odbiorze. Istnieje też możliwość zakupów na raty.

Zwrotu dokonać można w ciągu 10 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być kompletny, bez śladów użytkowania, w oryginalnym opakowaniu. Należy załączyć oświadczenie zwrotu w formie pisemnej.