Rowery Embassy

Rower to nie tylko dwa kółka

Rower jest ostatnimi czasy bardzo docenianym środkiem lokomocji szczególnie w miastach. Z pewnością duży wpływ na to mają niekończące się korki, oraz pojawiająca się coraz większa ilość ścieżek rowerowych. Przemieszczanie się po mieście rowerem zaczyna powoli należeć do dobrego tonu. Uprawianie sportu to nie tylko hobby, to także pokazanie – jestem na czasie, jestem trendy, bierzcie ze mnie przykład.

Bezpieczna jazda po mieście nie jest możliwa bez zachowania kilku zasad. Przede wszystkim rower miejski to nie tylko dwa kółka pedały, łańcuch i kierownica. Wyposażenie dodatkowe jest gwarantem bezpieczeństwa zarówno rowerzysty jak i pozostałych uczestników ruchu. Lusterko wsteczne, dzwonek i oświetlenie to podstawowe wyposażenie jakie powinien posiadać każdy rower miejski. Dla wygody rowerzysty powinien mieć zamontowane błotniki. Jest to szczególnie ważne przy jeździe w czasie deszczu lub po kałużach. Może to banał, ale błotniki chronią plecy przed zachlapaniem, dzięki nim można ochronić swoje ubranie przed trudnymi do sprania plamami z błota.

Kask na głowie rowerzysty to nie tylko kwestie mody i bezpieczeństwa, to także obowiązek nałożony przez prawo. Brak kasku niesie ze sobą ryzyko zapłacenia mandatu.

Bagażnik lub koszyk rowerowy nie są obowiązkowe, ale bardzo praktyczne. Jazda na rowerze to nie tylko przyjemność, czasem po prostu środek transportu po zakupy. Równie nieobowiązkowy ale często bardzo przydatny jest bidon. Z praktycznego punktu widzenia powinien być w nie wyposażony każdy rower miejski.

A co z wyglądem roweru? W zasadzie ma on drugorzędne znaczenie, na pierwszym miejscu trzeba postawić jakość, ale czasem można połączyć przyjemne z pożytecznym. Taką możliwość daje sklep Rowery Embassy. To niepowtarzalne miejsce gdzie można kupić rower w stylu retro, który jakością dorównuje najnowocześniejszym konstrukcjom. Stylizacja na stary rower dotyczy tylko i wyłącznie wyglądu. To tak jakby stary rower z okresu międzywojennego podrasować, dodać mu nowoczesne przerzutki, hamulce hydrauliczne, wzmocnioną ramę i wykonać to wszystko z lekkiego aluminium. Krótko mówiąc: wygląda jak stary – jeździ jak nowy. Co? Rower miejski Rowery Embassy.