Tanie loty
wiele sposobów na tanie latanie

Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepsze oferty prosto na maila!


 • Tripsta

  Tripsta kupon na loty z Rzeszowa do Warszawy! Bilety już od 97 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Tripsta

  Z Gdańska do Warszawy w Tripsta kupon polecisz już od 108 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Odkrywaj świat! Sprawdź najnowsze Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  Lot promocje już od 2755 zł połączenia do Seulu!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  Przy wcześniejszym zakupie dodatkowego bagażu zaoszczędź 20% w Lot promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Już od 529 zł Madryt w Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Chiang Mai w Qatar Airways promocje już od 2615 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Promocja Qatar Airways - zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Zobacz Ofertę
 • eSky

  W promocji Esky podróżuj z rabatem do 30%!

  Zobacz Ofertę
 • eSky

  Zapisz się do newslettera i zgarnij do 40% obniżki w promocji Esky!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  Połączenia do Hanoweru od 519 zł w Lot promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Od 2666 zł loty do Kolombo w Qatar Airways promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Loty do Mediolanu od 529 zł w Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Egzotyczne podróże w najlepszej cenie w Qatar Airways promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  W Lufthansa promocje od 2039 zł loty do Singapuru!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Qatar Airways promocje – od 1995 zł odległe kierunki!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Lufthansa promocja – od 2039 zł Singapur!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  Lot promocje! Kowno od 199 zł!

  Zobacz Ofertę

Wszyscy wiemy, że najlepszym i najszybszym środkiem transportu są samoloty. Podróżowanie nimi jest wygodne, a zarazem błyskawiczne. Jednak nie zawsze tanie. Obecnie firmy, portale i inne oddziały zajmujące się sprzedażą biletów lotniczych wychodzą nam naprzeciw i oferują okazyjne bilety lotnicze, kupony i kody rabatowe, które pozwalają na tanie latanie z miasta do miasta, czy z oddalonych o wiele kilometrów krajów, a nawet kontynentów.

Obecnie na wielu portalach można znaleźć mnóstwo promocji na loty czarterowe. Czym one właściwie są? Loty czarterowe to loty, które organizowane są przez biura podróży. Z takiego rodzaju lotów korzystają turyści, którzy drogą lotniczą chcą dostać się do miejsca, w którym spędzą np. wakacje. Jako że czasami nie zostaną wykupione wszystkie miejsca na dany lot czarterowy na stronach internetowych są one sprzedawane za niewielkie kwoty. Zdarzają się nawet takie, które kosztują niewiele ponad 4 zł. Jednak by "upolować" taki bilet należy być czujnym, ponieważ są one sprzedawane w ofercie last minute. Sprawdź promocje SkyscannerQatar Airways oraz airBaltic.

Ostatnimi czasy dużo z nas decyduje się na wakacje czy wycieczki za granicą. Stały się one bowiem alternatywą dla spędzania wolnego czasu w kraju. Jako że zainteresowanie lotami do dalekich krajów czy miast turystycznych jest większa, a nie chcemy spędzać nawet kilkunastu godzin w autokarach lub samochodach, coraz częściej wybieramy drogę lotniczą. W związku ze wzrostem zapotrzebowania na bilety lotnicze za granicę zaczęto myśleć nad tym, by bilety nie kosztowały majątek, ale żeby było dostępne praktycznie dla wszystkich. Często szukamy tanich lotów do ciepłych krajów takich jak: Hiszpania, Portugalia, Włochy czy Grecja. Firmy przewozowe proponują nam np. zakup biletów last minute do pięknego Rzymu, Barcelony lub Londynu. Tanie bilety lotnicze kupisz, wykorzystując Lot promocjeLufthansa promocje czy Tripsta kupon rabatowy.

Coraz więcej koncernów lotniczych wprowadza do swojej oferty krajowe loty międzymiastowe. Jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie dla osób, które często muszą przemieszczać się między kilkoma miastami. Bardzo męczące jest spędzanie kilku czy nawet kilkunastu godzin w autokarze, busie czy innych. Podróżowanie samolotami jest tyle lepsze, iż spędzamy w nich ok. 2 -3 godzin a możemy przebyć drogę z jednego na drugi koniec kraju.

Najczęściej wybieramy loty z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Warszawy oraz Poznania. Jest to spowodowane tym, iż są to największe miasta naszego kraju, a co za tym idzie z największą liczbą mieszkańców oraz odwiedzających.

Kupon.pl jest jedną ze stron internetowych, na których można znaleźć najnowsze promocje. Specjalnie dla was wybieramy te najlepsze, najkorzystniejsze i dodajemy je do odpowiednich kategorii, które można znaleźć na stronie, dzięki czemu znalezienie najbardziej odpowiadającego biletu jest bardzo proste.

HOTELE W PROMOCYJNYCH CENACH

WYJAZDY WAKACYJNE