Tanie loty
wiele sposobów na tanie latanie

Już dziś zapisz się do newslettera!

Najlepsze oferty prosto na maila!


 • LOT

  Nowy Jork teraz w wyjątkowej cenie od 2345 zł w Lot promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Qatar Airways promocje! Hong Kong od 2430 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  W Lufthansa promocje loty do Dublina od 529 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Loty do Brukseli od 589 zł w Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  W Lot promocje! Nowe połączenia do Lublina od 169 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Promocja Qatar Airways - zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Chicago już od 2479 zł w Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  Lot promocje! Połączenia do Turynu i przewóz nart w cenie biletu!

  Zobacz Ofertę
 • LOT

  W Lot promocje! Połączenia Bydgoszcz-Kijów już od 299 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  Już od 4079 zł loty do Sydney! Qatar Airways promocje!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  W Qatar Airways promocje! Pakuj walizki i leć na Bali ceny od 2720 zł!

  Zobacz Ofertę
 • Qatar Airways

  W Qatar Airways promocje! Już od 2149 zł loty do Bangkoku!

  Zobacz Ofertę
 • Lufthansa

  Loty do Nowego Jorku od 2069 zł! Lufthansa promocje!

  Zobacz Ofertę

Wszyscy wiemy, że najlepszym i najszybszym środkiem transportu są samoloty. Podróżowanie nimi jest wygodne, a zarazem błyskawiczne. Jednak nie zawsze tanie. Obecnie firmy, portale i inne oddziały zajmujące się sprzedażą biletów lotniczych wychodzą nam naprzeciw i oferują okazyjne bilety lotnicze, kupony i kody rabatowe, które pozwalają na tanie latanie z miasta do miasta, czy z oddalonych o wiele kilometrów krajów, a nawet kontynentów.

Obecnie na wielu portalach można znaleźć mnóstwo promocji na loty czarterowe. Czym one właściwie są? Loty czarterowe to loty, które organizowane są przez biura podróży. Z takiego rodzaju lotów korzystają turyści, którzy drogą lotniczą chcą dostać się do miejsca, w którym spędzą np. wakacje. Jako że czasami nie zostaną wykupione wszystkie miejsca na dany lot czarterowy na stronach internetowych są one sprzedawane za niewielkie kwoty. Zdarzają się nawet takie, które kosztują niewiele ponad 4 zł. Jednak by "upolować" taki bilet należy być czujnym, ponieważ są one sprzedawane w ofercie last minute. Sprawdź promocje SkyscannerQatar Airways oraz airBaltic.

Ostatnimi czasy dużo z nas decyduje się na wakacje czy wycieczki za granicą. Stały się one bowiem alternatywą dla spędzania wolnego czasu w kraju. Jako że zainteresowanie lotami do dalekich krajów czy miast turystycznych jest większa, a nie chcemy spędzać nawet kilkunastu godzin w autokarach lub samochodach, coraz częściej wybieramy drogę lotniczą. W związku ze wzrostem zapotrzebowania na bilety lotnicze za granicę zaczęto myśleć nad tym, by bilety nie kosztowały majątek, ale żeby było dostępne praktycznie dla wszystkich. Często szukamy tanich lotów do ciepłych krajów takich jak: Hiszpania, Portugalia, Włochy czy Grecja. Firmy przewozowe proponują nam np. zakup biletów last minute do pięknego Rzymu, Barcelony lub Londynu. Tanie bilety lotnicze kupisz, wykorzystując Lot promocjeLufthansa promocje czy Tripsta kupon rabatowy.

Coraz więcej koncernów lotniczych wprowadza do swojej oferty krajowe loty międzymiastowe. Jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie dla osób, które często muszą przemieszczać się między kilkoma miastami. Bardzo męczące jest spędzanie kilku czy nawet kilkunastu godzin w autokarze, busie czy innych. Podróżowanie samolotami jest tyle lepsze, iż spędzamy w nich ok. 2 -3 godzin a możemy przebyć drogę z jednego na drugi koniec kraju.

Najczęściej wybieramy loty z Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Warszawy oraz Poznania. Jest to spowodowane tym, iż są to największe miasta naszego kraju, a co za tym idzie z największą liczbą mieszkańców oraz odwiedzających.

Kupon.pl jest jedną ze stron internetowych, na których można znaleźć najnowsze promocje. Specjalnie dla was wybieramy te najlepsze, najkorzystniejsze i dodajemy je do odpowiednich kategorii, które można znaleźć na stronie, dzięki czemu znalezienie najbardziej odpowiadającego biletu jest bardzo proste.

HOTELE W PROMOCYJNYCH CENACH

WYJAZDY WAKACYJNE