Najlepsze prezenty na Dzień Chłopaka

Jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać?

Nie kupujmy mężczyznom tego, co same chciałybyśmy dostać czy w czym go zobaczyć. Nowa koszula czy sweter będą dobrym upominkiem, jeśli on je na prawdę lubi, czy interesuje się modą. Zastanów się więc czym twoi mężczyżni się interesują. Co ich bawi?

Jeśli facet jest fanem elektroniki, gadżetów, telefonów komórkowych, radia, aparatów fotograficznych. Nowy gadżet z pewnością go ucieszy. Dla sportowca: gadżety sportowe, karnet na siłownie, bilet na mecz, akcesoria do roweru, markowa bluza. Sportowiec to pokocha! Dla intelektualisty wybierz coś z dziedziny, którą najbardziej lubi. Najchętniej czyta książki? Typ intelektualny nie pogardzi książką, biletem do kin, do teatru, na koncert czy na wystawę. Dla hobbysty czy geeka idealnym prezentem na Dzień Chłopaka będą: komiksy, gry, muzyka z ulubionej epoki, modele samochodów, scyzoryki czy figurki ulubionych bohaterów. Dla podróżnika, który lubi góry, morze, lasy, jeziora, bliskie czy dalekie podróże i oryginalne miejsca warto zastanowić się na ciekawym upominkiem z tym związanym. Lot balonem, weekendowy wypad w góry, tani lot, zestaw książek czy przewodników. – to mu się spodoba.

Oczywiście każda z nas zna swojego mężczyznę, brata, tatę, przyjaciela najlepiej. Pamiętajmy – czasem nawet bardzo mały podarunek, ale dopasowany do gustu czy upodobań będzie najlepszym prezentem na Dzień Chłopaka.