Kody rabatowe PolskiBus

Kody promocyjne i okazje

Tanie podróżowanie może być jeszcze tańsze! Wszystkie aktualne promocje PolskiBus znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep PolskiBus nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Kody rabatowe PolskiBus

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak tanie i łatwe. Po tanich liniach lotniczych przyszedł czas na tanie, ekspresowe połączenia autokarowe między największymi miastami w Polsce. PolskiBus.com, bo o nim mowa, rozpoczął działalność w czerwcu 2011 r., oferując połączenia w niezwykle korzystnej cenie - od 1 zł (plus 1 zł opłaty za rezerwację). Obecnie firma obsługuje aż 16 tras, docierając do 20 największych miast w Polsce, a także 5 lokalizacji Europejskich. Podróż do Berlina za 2 złote? Tak! Niskie ceny i liczne promocje PolskiegoBusa, a także dogodne i niezawodne połączenia międzymiastowe, bez ukrytych opłat za bagaż, sprawiają, że PolskiBus.com stanowi korzystną alternatywę dla podróży samolotem, pociągiem czy samochodem.

PolskiBus to jedne z najnowocześniejszych autokarów w Europie. Na flotę składają się pojazdy wysokiej klasy, o niskim zużyciu paliwa, wyposażone w toalety, klimatyzację, darmowe Wi-Fi oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, a także na niektórych trasach- darmowy catering. Żadna inna linia autokarowa nie oferuje tak komfortowych warunków jazdy oraz tak wysokiego standardu obsługi klienta. Obsługa PolskiegoBusa zadba o to, zeby Twoja podróż upłyneła szybko, bezpiecznie i komfortowo. Rozkład jazdy obejmuje kilkadziesiąt połączeń międzymiastowych i międzynarodowych, na mapie których znajdują się takie miasta, jak Berlin, Wiedeń, Praga, Wrocław czy Gdańsk.

Kupony i kody rabatowe PolskiBus w Kupon.pl

Dzięki PolskiemuBusowi oraz naszym kodom i kuponom rabatowym podróżowanie może być jeszcze przyjemniejsze. Wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Kody rabatowe PolskiBus mają swój termin ważności po upływie którego wygasają. Aby być zawsze na bierząco z akutalnymi ofertami i promocjami, zachęcamy do subskrybcji firmy PolskiBus na naszej stronie.

Jak korzystać z kuponów rabatowych sklepu internetowego PolskiBus w Kupon.pl?

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :

  • Wystarcz, że odwiedzisz nasz serwis, znajdziesz interesujące cie oferty promocyjne i klikniesz w wybraną.
  • Nastąpi przekserowanie do serwisu PolskiBus.com, gdzie możesz zakupić bilet.
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego biletu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.