Kupony rabatowe Payleven

Kody promocyjne i okazje

Payleven to proste płatności bezgotówkowe dla Twojego biznesu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie aktualne promocje i rabaty dla Twojej firmy.


  • Rozpocznij akceptowanie płatności kartami z Payleven

    Promocje Payleven - Terminal PIN+ tylko 259 zł i bez opłat miesięcznych w pa... Więcej szczegółów
    Zobacz Ofertę

Trudno obecnie wyobrazić sobie codzienne życie bez kart płatniczych. Jak bardzo tranzakcje bezgotówkowe weszły nam w krew przekonujemy się dopiero, gdy okazuje się, że w pobliskim sklepie nastąpiła awaria terminalu płatniczego. Także każdy, kto prowadzi własny biznes wie, jak istnotny jest dostęp do elektornicznych płatności. To, czy wychodzimy naszym klientom na przeciw, dbając o ich wygode i szybkość obsługi często decyduje o tym czy zamierzają do nas wrócić. Dlatego chcielibyśmy przedstawić dzisiaj rozwiązanie, które znacznie ułatwia przeprowadzanie łatwych, tanich oraz bezpiecznych płatności w każdym miejscu i o każdej porze. Payleven to innowacyjny sposób otrzymywania pięniedzy bez podpisywania skomplikowanych, długich umów, czy używania staromodnych, drogich terminali płatniczych.

Oferowane przez Payleven Chip&PIN to przenośne użądzenie, które pozwoli nam na ekspresowe przyjmowanie płatności bezgotówkowych. Ten innowacyjny portal płatniczy przez Bluetooth łączy się z aplikacją na naszym smartphonie, tablecie lub iPadzie, dając nam pełen wgląd we wszystkie przeprowadzane transakcje. W szybki i bezpieczny sposób pieniądze trafiają na nasze konto.

Chip & PIN akceptuje karty kredytowe Mastercard i Visa oraz karty debetowe Maestro i VISA Electron, a więc wszystkie najpopularniesze w Polsce karty płatnicze. W dodatku Payleven, w przeciwieństwie do większości banków, brak jest comiesięcznych opłat za używanie terminalu. Podobnie jak brak jest minimalnego poziomu obrotu i rozwiązań kontraktowych. Niska prowizja- 2,75% za transakcję, pobierana jest wyłącznie od przeprowadzonych płatności. To wszystko sprawia, że Payleven jest doskonałą opcją dla małych i rozwijąjących się przedsiębiorstw.

Wybierz najbardziej interesujący kupon, skorzystaj z naszego kodu promocyjnego i ciesz się niższymi cenami w Payleven.pl!

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję Payleven na naszej stronie.

Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Payleven.pl
  • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę formularza rejestracyjnego Payleven.pl
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu wpisz kod rabatowy w wyznaczone na to miejsce.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.