Kupony rabatowe Paola Collection

Kody promocyjne i okazje

Zastanawiasz się jak obniżyć wydatki na ślub? Paola Collection to najpiękniejsze suknie ślubne i dodatki sezonu, które dzięki naszym kuponom rabatowym możesz kupić w nowej, niższej cenie!


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Paola Collection nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Jeżeli jednak lubisz kupić coś w naprawdę okazyjnej cenie – nic prostszego! Wystarczy, że wejdziesz na Kupon.pl, a tam czekają już na ciebie kupony i kody zniżkowe, które pozwolą Ci zaoszczędzić naprawdę sporo. Nie czekaj i sprawdź, ile pieniędzy może pozostać w Twoim portfelu, dzięki niesamowitej ofercie Kupon.pl. Pamiętaj tylko, aby swojego kodu zniżkowego użyć przed dokonaniem płatności i upływem ważności kuponu.

To łatwe, musisz tylko:

  • odnaleźć Paolacollection.pl na Kupon.pl
  • wybrać i kliknąć ten kupon, który uważasz za najbardziej dla Ciebie korzystny
  • w sklepie internetowym w zakładce Mój Koszyk wpisać albo przekopiować uzyskany kod rabatowy
  • następnie przechodzisz do kasy, płacisz i cieszysz się zakupem i zaoszczędzonymi pieniędzmi

Koszt dostawy wynosi 20 złotych, zaś przy zamówieniu, którego wartość przekracza 500 zł, towar jest wysyłany do Ciebie na koszt administratora sklepu. Czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Każda przesyłka jest ubezpieczona i dokładnie opakowana, należy jednak przed odebraniem przesyłki sprawdzić stan przesyłki.

Nie jest możliwy odbiór osobisty.

Płatności można dokonać na trzy sposoby: poprzez płatność gotówką przy odbiorze (do 10 000 zł), płatność e-przelewem przez PayU oraz płatność przelewem bankowym na konto.

Klient może odstąpić od umowy w przeciągu 10 dni, składając odpowiednie oświadczenie. Zwrot towaru w stanie niezmienionym powinien nastąpić w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Klient ma prawo do wymiany towaru pod względem koloru i rozmiaru.