Kupony rabatowe Ofin.pl

Kody promocyjne i okazje

Z ofin.pl dostaniesz szybko i wygodnie pożyczkę online! Nawet do 2000 zł na 60 dni! Dzięki naszym kuponom rabatowym możesz korzystać z oferty ofin.pl na jeszcze lepszych warunkach.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Ofin.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

 Kupony rabatowe ofin.pl

Ofin.pl to serwis, prezentujący klientom ofertę w postaci mikropożyczek oraz produktów finansowych zbliżonych do mikropożyczek. Jego właścicielem jest spółka Sfera Finansów S.A., która wydaje serwisy internetowe poświęcone tematyce finansów osobistych. Jej głównym celem jest natomiast tworzenie Wirtualnego Doradcy Finansowego – usługi, pomagającej podejmowanie decyzji w zakresie produktów finansowych.

Serwis ofin.pl swoją ofertę kieruje do osób pozostających bez zadłużenia, które ukończyły 21 lat. By otrzymać pożyczkę przez Internet wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  • wypełnić wniosek online,
  • przelać 0,01 PLN ze swojego konta, by potwierdzić jego dane i ważność,
  • odebrać pieniądze już po godzinie.

Kupony rabatowe ofin.pl w Kupon.pl

Szeroka dostępność różnego rodzaju usług finansowych powoduje, że mikropożyczki zyskują sobie coraz większą liczbę klientów. Jeśli jesteś zainteresowany rabatem na usługi finansowe firmy ofin.pl, wykorzystaj kody zniżkowe oraz kupony rabatowe ofin.pl. Jak je znaleźć? Nic prostszego!

Strona internetowa Kupon.pl oferuje kupony rabatowe i kody zniżkowe ofin.pl, a także innych usługodawców oraz sklepów internetowych. Dzięki nim za swoje zakupy zapłacisz atrakcyjną cenę.

Jak wykorzystać kody zniżkowe ofin.pl?

By znaleźć i wykorzystać kody zniżkowe ofin.pl, niezbędne jest wykonanie kilku kroków:

  • Odwiedź stronę Kupon.pl i tam znajdź interesującą Cię promocję. W tym wypadku jest to ofin.pl.
  • Zostaniesz przekierowany na stronę usługodawcy, gdzie dokonasz swoich zakupów.
  • Po ich zakończeniu przejdź do kasy. W oknie podsumowującym znajduje się pole przeznaczone na kod zniżkowy.
  • Po wpisaniu go wybierz OK w celu zakończenia transakcji.

Ofin.pl zajmuje się oferowaniem mikropożyczek oraz podobnych do mikropożyczek produktów finansowych. Usługa opiera się na zasadzie „minimum formalności”. Otrzymanie mikropożyczki przez Internet jest nieskomplikowane – wystarczy podać PESEL oraz numer konta bankowego.

Oferta ofin.pl obejmuje pożyczkę od 100 do 400 PLN dla nowych klientów, natomiast dla stałych klientów nawet 2000 PLN na 60 dni. Aby zostać klientem ofin.pl należy mieć między 21 a 70 lat, poza tym nie można figurować w Krajowym Rejestrze Długów. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje na temat zasad naliczania stopy procentowej mikropożyczki.