New Look

  • Darmowa dostawa w New Look

    Promocje New Look - dostawa gratis przy zakupach za 65 euro

 New look buty i odzież
to produkty, które dedykowane są osobom, które lubią nosić się modnie za naprawdę niewygórowaną cenę! Projektanci marki New Look lubią tworzyć ciuchy i obuwie w modnych fasonach. Odzież produkowana jest w wielu kategoriach: odzież dzienna, wieczorowa, wizytowa. Znajdzie się tu modele wprost przeznaczone na scenę, czy na różnego rodzaju uroczystości.  Kupi się tutaj także świetne i modne ubrania na co dzień. New Look buty to ogromny wybór kategorii obuwia: balerinki, mokasyny, kozaki, botki, szpilki, sandały – właściwie marka nie ma ograniczeń w tym zakresie. Przede wszystkim patrząc na buty New Look na myśl przychodzi, iż wzory obuwia wyglądają bardzo modnie, nowocześnie. Natomiast patrząc na ceny odnosi się wrażenie, iż za taką jakość i modny wzór nie musimy wcale dużo zapłacić. Do 100 zł można kupić jesienne botki, baleriny, także obuwie zimowe. Biorąc pod uwagę ceny, jakie mamy w Polsce, nie jest to wygórowana cena, jak na obuwie o tak dobrej jakości, o czym można się oczywiście przekonać. Należy pamiętać, iż kupując New Look buty  można dokonać ich zwrotu. Warunki zwrotów i wymian są szczegółowo opisane na oficjalnej stronie sklepu. Jeśli chcemy robić zakupy w New Look on-linie, warto najpierw wejść na stronę kupon.pl, która wraz z New Look szykuje dla swoich klientów ciekawe promocje. New Look buty w tym sezonie to duży wybór botków, często takich z grubszym, słupkowatym obcasem i o traktorowej podeszwie. Na specjalne okazje marka przygotowała ultrakobiece szpilki New Look, i wysokie kozaki za kolano. Na jesienną słotę idealnym rozwiązaniem będą przygotowane specjalnie na tę okazję kalosze i gumowe botki New Look.


New Look
jest marką, która cieszy się obecnie w Polsce wielką popularnością. Marka jest znana na całym świecie. Co istotne, produkty marki są noszone i kupowane przez znane nam gwiazdy, ale także przez „zwykłych” ludzi. Co istotne, nie są to produkty skrajnie luksusowe, jak Dior czy Chanel na przykład. Jakość produktów New Look jest jednak tak wysoka, a produkcja i dystrybucja na tyle rozwinięte, iż produkty New look (New Look buty, New Look odzież itp.) są dostępne w atrakcyjnych cenach. W Polsce pierwszy salon New Look został otwarty w 2009 roku. Wrocławianie mogli być zaszczyceni jako pierwsi pojawieniem się sklepu stacjonarnego marki.

New Look ma bardzo rozbudowaną historię. Firma powstała w 1969 roku za sprawą pochodzącego z Indii Toma Singha, który  wziąwszy pożyczkę u swoich rodziców, otworzył pierwszy butik New Look na terenie Wielkiej Brytanii w Taunton. Towar do sklepu był sprowadzany z Bliskiego i Dalekiego Wschodu, co pozwoliło na sprzedaż towarów po niewygórowanych cenach. Wysokie zyski spowodowały, iż zechciano rozwinąć sprzedaż także na rynki zagraniczne. Udało się to w roku 1988, kiedy to otwarto butik na terenie Francji. Aż do 1995  roku marka New Look posiadała już 200 firmowych sklepów. W międzyczasie podstawowa linia New Look została poszerzona o kolekcję młodzieżową (New Look Generation 1996), kolekcję dziecięcą ( w 2006 r.) i kolekcję męską (2003).

Najbardziej płodny rok dla marki New Look to rok 2009, kiedy to otwarto butiki w dalszych krajach na całym świecie: w Egipcie, w Holandii, w Polsce i w USA, a także w wielu innych krajach.