Kody rabatowe Multiplaner.pl

Kody promocyjne i okazje

Multiplaner.pl oferuje Ci właśnie multiplaner, który składa się z organizera, kalendarza i notatnika. Jest szybszy niż komputer, a dzięki naszym kuponom rabatowym możesz kupić go zn... [Więcej szczegółów]


 • Planery w najlepszych cenach na Multiplaner.pl

  Sprawdż najnowszą ofertę sklepu Multiplaner
  Zobacz Ofertę
 • Promocyjne ceny noterów na Multiplaner.pl

  Szeroki wybór noterów i planerów znajdziesz w sklepie internetowym Multiplaner
  Zobacz Ofertę

Multiplaner to doskonała rzecz dla wszystkich tych, którzy mają problem z organizacją i zarządzaniem swoim czasem. Jest to autorski projekt Rafała Mirowskiego powstały w 1995 roku i rozwijający się z biegiem czasu aż do obecnej formy. Początkowo był to zwykły zeszyt w kratkę, przecięty na pół i udoskonalany systematycznie by w końcu przyjąć formę, w jakiej jest sprzedawany dziś w sklepie internetowym Sklep.multiplaner.pl.

Multiplaner to nic innego jak kompleksowy organizer, kalendarz i notatnik ułożone obok siebie i zamknięte w jednej okładce. Gadżet, który pomaga w walce z czasem w naszym zabieganym i pełnym obowiązków życiu. Dzięki niemu zarządzanie obowiązkami będzie o wiele prostsze i mniej chaotyczne.

Autor pomysłu rozpoczął sprzedaż i opatentowanie produktu w Polsce i Unii Europejskiej w 2009 roku. Jest to towar absolutnie unikatowy i niepowtarzalny, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Teraz, dzięki kuponom rabatowym i kodom zniżkowym Kupon.pl możesz nabyć planer i zarządzać swoim czasem z Sklep.multiplaner.pl jeszcze taniej. Wystarczy, że na naszej stronie wybierzesz odpowiedni dla siebie kupon i skorzystasz z kodu zniżkowego. Pamiętaj, żeby kodu użyć bezpośrednio przed dokonaniem płatności i przed upływem jego terminu ważności.

Przewodnik jak krok po kroku korzystać z rabatów:

 • Na stronie kupon.pl znajdź Sklep.multiplaner.pl
 • Wybierz jeden z kuponów i kliknij w niego
 • Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową sklepu
 • Podczas finalizacji zakupów wpisz kod zniżkowy w wyznaczonym do tego miejscu i ciesz się tańszymi zakupami.