Kupony rabatowe Multikino

Kody promocyjne i okazje

Kody rabatowe Multikino to rozrywka na najwyższym poziomie za mniej. Zapraszamy do skorzystania z promocji.


  • Super okazja w Multikinie, poniedziałkowe zniżki!

    Sprawdź szczegóły w Miltikinie, poniedziałkowe promocje i świetne ceny
    Zobacz Ofertę

Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie wieczoru niż seans w ulubionym kinie. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z kinem które oferuje szeroki repertuar i wyjątkowy komfort oglądania. Takie właśnie jest multikino. Ta jedna z największych w naszym kraju sieć multipleksów już od 15 lat jest źródlem rozrywki dla tysięcy wielbicieli kina. Operując 31 obiektami w 25 miastach Polski, z łączną liczbą 253 ekranów i 53 716 miejscami, firma wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin.

Multikino to najwyższa jakość obrazu i dźwięku, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Cennik Multikino jest dostosowany do możliwości widza i przewiduje wiele promocji. Sieć oferuje również wysokiej klasy obsługę oraz szereg udogodnień dla każdego widza, m.in duże zaplecze gastronomiczne, w tym sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe.

Multikino to przede wszystkim największe premiery filmowe oraz koncerty, festiwale i wydarzenia sportowe. Od lat Multikino wielu najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, takich jak Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawski Festiwal Filmowy.

Warto zapoznać się również z szeregiem promocji jakie dostarcza Multikino, część z nich znajdziesz również na naszej stronie. Dzięki naszym kodom i kuponom rabatowym będziesz mógł cieszyć się ulubionym seansem w jeszcze niższej cenie. Wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe mają termin ważności i po upływie z góry przewidzianego czasu wygasają. Dlatego aby korzystać z interesujących ofert i cieszyć się najlepszymi cenami biletów, zalecamy subskrypcję sieci Multikino na naszej stronie.

Aby móc cieszyć się promocjyjną ceną biletu wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Multikino.
  • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę sklepu internetowego Multikino.
  • Teraz możesz kontynuować zakupy a przed przejściem do płatności nie zapomnij wprowadzić numeru bądź sygnatury kodu rabatowego z kupony.me w wyznaczone na to miejsce. Rabat zostanie naliczony automatycznie.