Kupony rabatowe Multikino

Kody promocyjne i okazje

Kody rabatowe Multikino to rozrywka na najwyższym poziomie za mniej. Zapraszamy do skorzystania z promocji.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Multikino nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie wieczoru niż seans w ulubionym kinie. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z kinem które oferuje szeroki repertuar i wyjątkowy komfort oglądania. Takie właśnie jest multikino. Ta jedna z największych w naszym kraju sieć multipleksów już od 15 lat jest źródlem rozrywki dla tysięcy wielbicieli kina. Operując 31 obiektami w 25 miastach Polski, z łączną liczbą 253 ekranów i 53 716 miejscami, firma wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin.

Multikino to najwyższa jakość obrazu i dźwięku, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Cennik Multikino jest dostosowany do możliwości widza i przewiduje wiele promocji. Sieć oferuje również wysokiej klasy obsługę oraz szereg udogodnień dla każdego widza, m.in duże zaplecze gastronomiczne, w tym sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe.

Multikino to przede wszystkim największe premiery filmowe oraz koncerty, festiwale i wydarzenia sportowe. Od lat Multikino wielu najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, takich jak Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawski Festiwal Filmowy.

Warto zapoznać się również z szeregiem promocji jakie dostarcza Multikino, część z nich znajdziesz również na naszej stronie. Dzięki naszym kodom i kuponom rabatowym będziesz mógł cieszyć się ulubionym seansem w jeszcze niższej cenie. Wystarczy wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego.

Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe mają termin ważności i po upływie z góry przewidzianego czasu wygasają. Dlatego aby korzystać z interesujących ofert i cieszyć się najlepszymi cenami biletów, zalecamy subskrypcję sieci Multikino na naszej stronie.

Aby móc cieszyć się promocjyjną ceną biletu wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Na naszej stronie internetowej, znajduje się wyszukiwarka, która pozwoli Ci zobaczyć wszystkie dostępne kupony. Aby to zrobić wystarczy wprowadzić w nią frazę Multikino.
  • Wybierz kupon, który najbardziej Cię interesuje. Już po kliknięciu na kupon, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę sklepu internetowego Multikino.
  • Teraz możesz kontynuować zakupy a przed przejściem do płatności nie zapomnij wprowadzić numeru bądź sygnatury kodu rabatowego z kupony.me w wyznaczone na to miejsce. Rabat zostanie naliczony automatycznie.