Monnari


Torebki Monnari
powalają stylem i klasą już na pierwszy rzut oka. Niektóre Monnari modele kosztować kilkaset złotych, inne trochę ponad 200 zł. Jeśli chciałabyś kupić torebkę Monnari w niższych cenach warto wyszukiwać promocje w Internecie. Po wejściu na stronę kupon.pl należy w wyszukiwarkę wpisać Monnari, po czym wyświetli nam się lista dostępnych kuponów rabatowych sklepu internetowego Monnari. Klikamy w ten bon zakupowy, którym jesteśmy zainteresowani, po czym system przenosi nas na stronę internetową sklepu Monnari. Tam dokonujemy poszukiwań wybranego produktu, po czym składamy zamówienie. W pewnym momencie pojawi się puste pole, w które należy wpisać wartość bonu zakupowego. Klikamy „Kup”, a system automatycznie naliczy upust cenowy będący odpowiednikiem kuponu rabatowego, w który kliknęliśmy. I już – luksusowe Monnari torebki mogą być nasze w znacznie niższych cenach.

Oryginalne, skórzane torebki Monnari to klasa sama w sobie. W ofercie znajdziemy wiele klasycznych modeli i też takie, które wpisują się w mocne trendy danego sezonu. Monnari to nie tylko torebki. W sklepie internetowym możemy kupić także inne produkty marki Monnari: kostiumy kąpielowe, kamizelki, bieliznę korygującą, kurtki, portfele, spódnice, spodnie, sukienki, biżuterię, bluzki i inne akcesoria – czapki, okulary, rękawiczki, szale, kominy.

Monnari torebki i odzież istnieje w Polsce od 1998 roku. Na tę chwilę marka Monnari jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla kobiet aktywnych, nowoczesnych, lubiących podkreślać subtelnie swoją kobiecość. Z reguły Monnari torebki oferuje dwie sezonowe kolekcje (jesień-zima i wiosna-lato). Kolekcja Monnari jesień- zima 2014 to odzwierciedlenie najnowszych światowych trendów. Znajdziemy w niej torebki dzienne, torebki wizytowe Monnari, kuferki, kopertówki, torebki listonoszki... produkty na każdą okazję, pasujące do każdej stylizacji. Monnari własną wzorcownię, projektantów mody i innych ludzi, dla których moda jest prawdziwą pasją. To wszystko składa się na sukces tej marki, jedynej, posiadającej pełen wysublimowanej elegancji styl.


Monnari i odzież zwraca uwagę na klientów, których zainteresowanie asortymentem wciąż rośnie. Uruchomiony został więc nowoczesny sklep internetowy, który daje możliwość wygodnego i szybkiego kupowania on-line.

Monnari torebki i odzież otrzymało tytuł Gazeli Biznesu. Firma znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Ciągły przyrost przychodów ze sprzedaży, zdolność do generowania zysków – taki rozwój nastąpił w Monnari. W tym rankingu, poza słupkami obrazującymi zyski finansowe, istotna jest także reputacja i uczciwość wobec współpracowników, pracowników i urzędów. To wszystko ma Monnari torebki i odzież.

Dla wielbicielek torebek Monnari zostały specjalnie zaprojektowane torebki z półprzezroczystego materiału, z pojemną saszetką wewnątrz. Nowoczesny design nie stał się hitem, jak przewidywano. Zrozumiano, iż torebka winna przedmioty ukrywać, a nie je obnażać. Monnari torebki odpowiedziało bardziej klasycznym wzornictwem, jeśli chodzi o torebki. Mówi się, że torby-worki noszą kobiety z poczuciem humoru. Mówi się, iż klasyczne fasony torebek noszą osoby wrażliwe na piękno, estetyczne hedonistki. Monnari torebki i odzież słucha głosu kobiet i w odpowiedzi daje im nową kolekcję jesień 2014-2015.