Kody rabatowe Medmarket.pl

Kody zniżkowe i okazje

Medmarket.pl posiada w swojej ofercie szeroka gamę sprzętu medycznego oraz wysokiej klasy urządzeń medycznych do użytku domowego, produkowanych przez wiodących wytwórców.


 • Darmowa dostawa w Medmarket.pl

  Zrób zakupy na kwotę co najmniej 300 złotych a zostaną one dostarczone do Ci... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Ciśnieniomierze w najniższych cenach w Medmarket.pl

  Specjalistyczny sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach na Medmarket.pl... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Nowości w Medmarket.pl. Akcesoria medyczne w korzystnych cenach

  Sprawdź najnowszą ofertę sklepu.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę

Atrakcyjna oferta sklepu to szeroka gama sprzętu medycznego oraz wysokiej klasy urządzenia medyczne do użytku domowego, produkowane przez wiodących wytwórców. Sklep jest częścią grupy Novamed, która jest jedynym dystrybutorem najlepszych na świecie marek urządzeń jak: 3M Poland – Litmann- profesjonalne stetoskopy. Asskea- ssaki medyczne z opatentowanym systemem podwójnych filtrów DFS. BSI- nowoczesny sprzęt do szybkiej diagnostyki. Są to urządzenia do pomiaru cholesterolu, glukozy i trójglicerydów we krwi – oferta dla szpitali i do użytku domowego. Flaem Nova – producent najwyższej jakości inhalatorów i nawilżaczy powietrza. MDF Instruments - ręcznie wykonywane stetoskopy, precyzyjne ciśnieniomierze i młotki neurologiczne. Medel – renomowany producent sprzętu medycznego. Philips Respironics - Producent koncentratorów tlenu, komór inhalacyjnych, inhalatorów, pikflometrów, trenażerów oddechu, nebulizatorów. Tytex - Cantaloop - bielizna dla kobiet w ciąży i matek karmiących Visiomed - wynalazca unikalnego bezdotykowego termometru Thermoflash. Firma wykorzystująca najnowsze technologie w produkcji termometrów, oksymetrów, sprzętu do elektroterapii.

Doświadczona załoga medmarket.pl zapewnia doradztwo na najwyższym poziomie oraz fachową obsługę klienta, co jest gwarancją bezpiecznych i udanych zakupów.

Produkty cechuje najwyższa jakość, nowoczesność, oraz fakt iż zdobywają światowe uznanie, o czym świadczą liczne pochlebne opinie otrzymane od szpitali, placówek medycznych, lekarzy oraz klientów indywidualnych .

 

Kody i kupony rabatowe pozwalają zaoszczędzić pieniądze i dokonać zakupów w sklepie medmarket.pl w korzystniejszych cenach. Aby to zrobić, należy jedynie wyszukać interesującą nas ofertę i skorzystać z kodu promocyjnego. Rabat musi zostać użyty przed dokonaniem płatności. Ważną informacją jest to, że kupony rabatowe mają ściśle określony termin ważności, po upływie którego nie można wykorzystać kodu.

Korzystanie z kuponów rabatowych jest bardzo proste. Oto krótki przewodnik, jak w kliku krokach korzystać ze zniżek:

 • Na stronie kupon.pl wpisz w wyszukiwarkę frazę medmarket, aby móc zobaczyć wszystkie dostępne kupony
 • Następnie wybierz najlepszy dla Ciebie kupon
 • Po dokonaniu wyboru kliknij kupon. Zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę medmarket.pl
 • Podczas zakupów wpisz kod rabatowy w wyznaczonym na stronie miejscu
 • Rabat zostanie przyznany przy dokonywaniu płatności.