Kupony rabatowe mBank

Kody promocyjne i okazje

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy. W swojej ofercie ma konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe, lokaty terminowe i strukturyzowane. Z naszymi kuponami rabatowymi ... [Więcej szczegółów]


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep mBank nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

mBank zmienił myślenie polskich konsumentów na temat usług bankowych, pokazując im inną, alternatywą drogę. Kolejki w innych bankach, tak powszechne i często po prostu nieuniknione, przestały być problemem, kiedy praktycznie wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Czy wiesz, że korzystając z usług mBanku możesz liczyć na dodatkowe zniżki i promocje? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kupon.pl i wyszukasz informacji na temat kodów zniżkowych i rabatów na produkty i usługi tego wirtualnego banku. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że również instytucje finansowe korzystają z takich metod zjednywania sobie zainteresowania i sympatii klientów, więc jeśli jesteś bądź zamierzasz zostać klientem mBanku, koniecznie odwiedź serwis Kupon.pl. Zaskoczy Cię, jak wiele mamy Ci do zaoferowania.

Cała procedura znalezienia i uaktywnienia kodów rabatowych, znajdujących się w serwisie Kupon.pl, jest bardzo prosta i opiera się na kilku nieskomplikowanych operacjach:

  • Pierwsze, co trzeba zrobić, to oczywiście wejść na stronę Kupon.pl i poszukać kuponów promocyjnych, kodów i zniżek odnoszących się do oferty mBanku.
  • Kiedy już się je znajdzie, wystarczy wybrać ten, którym jest się zainteresowanym i po prostu w niego kliknąć.
  • Nastąpi przeniesienie na stronę mBanku, a żeby dokończyć transakcję, należy w odpowiednim miejscu skopiować kod rabatowy pobrany z Kupon.pl oraz wkleić we wskazane miejsce.
  • Zatwierdzenie i aktywowanie kuponu odbywa się także poprzez jedno kliknięcie. Nie trzeba się obawiać skomplikowanych procedur i konieczności logowania i rejestracji – serwis Kupon.pl jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny, by zapewnić wszystkim zainteresowanym łatwy dostęp do atrakcyjnych ofert.

Od początku swojej działalności, właściciele i osoby odpowiedzialne za budowanie strategii w mBanku, postawili sobie za cel dostarczanie klientom usług i produktów bankowych na najwyższym poziomie, z jednoczesnym ograniczeniem biurokracji oraz nużących formalności. Doskonale trafili w potrzeby konsumenckie. Większości ludzi zależy obecnie na czasie i, mówiąc kolokwialnie, nie uśmiecha im się spędzanie popołudnia czy poranka w długiej kolejce do okienka czy stanowiska bankowego w oddziale stacjonarnym. mBank oferuje im możliwość dokonywania przelewów, zakładania lokat i zarządzania swoim kontem przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i to z dowolnego miejsca. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by uzyskać dostęp do swojego konta, jest posiadanie aktywnego połączenia z Internetem. Reklamy telewizyjne mBanku zawsze podkreślają rewolucyjność usług, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników.

Strona główna mBanku jest bardzo prosto i czytelnie skonstruowana, aby ułatwić klientom znalezienie produktów i usług, którymi są zainteresowani. Oferta została podzielona na: Ofertę Indywidualną, Ofertę Premium i Ofertę dla Firm. Oferta Indywidualna składa się z takich pozycji, jak: kredyty, konta, karty, oszczędności, inwestycje, ubezpieczenia, usługi, telefonia, promocje i serwis transakcyjny. Podobnie jest w przypadku Oferty Premium i Oferty dla Firm, z tym, że ta ostatnia zawiera dodatkowo produkty i usługi związane z pozyskiwaniem kredytów i finansowaniem działalności gospodarczej. Jak zatem widać, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ, o czym była mowa wcześniej, mBank nie posiada oddziałów bankowych sensu stricte, z wszelkimi wątpliwościami i pytaniami można się zwrócić albo bezpośrednio do centrum finansowego, albo do konsultantów będących do dyspozycji w telefonicznym centrum obsługi klienta, tzw. mLinii.