Kupony rabatowe mBank

Kody promocyjne i okazje

mBank to pierwszy w Polsce bank internetowy. W swojej ofercie ma konta bankowe, kredyty hipoteczne oraz gotówkowe, lokaty terminowe i strukturyzowane. Z naszymi kuponami rabatowymi ... [Więcej szczegółów]


 • Lokata 2,75 % w Mbanku

  Złóż wniosek i korzystaj z lokaty przez 3-6-9 miesiecy . Minimalna wpłata to... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • 600zł w Mbanku na start

  Otwórz konto dla firmy i odbierz 600zł na ZUS na start... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie rachunku w mBank.

  Wygodne konto osobiste dostępne przez telefon, tablet, komputer. 0 zł za otw... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • 0zł za kartę kredytową w Mbanku

  Wiosenne promocje w Mbanku: 0zł za nową kartę kredytową, kredyty odnawialne.... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • mOkazje w mBank! Nawet 760 złotych zysku na jednych zakupach

  Aktywuj mOkazje na swoim rachunku i zdobądź dostęp do dziesiątek ofert promo... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • Promocje w mBank. Lokaty, prowadzenie konta i pakiet ubezpieczeniowy w najlepszych cenach.

  Sprawdź najnowsze oferty promocyjne i oszczędzaj korzystając ze swojego kont... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • Lokata 3,70 % w Mbanku

  Lokata z funduszem. Nawet 3,70 % zysku... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
 • OC od 275zł w Mbanku

  Najlepsze ubezpieczenie OC już od 275 zł w Mbanku!... Więcej szczegółów
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane wczoraj

mBank, a właściwie „mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku S.A.” jest popularnym polskim bankiem internetowym, powstałym w 2000 roku. Dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom, jakie zaoferował swoim klientom, w krótkim czasie zdobył ogromne zaufanie i na obecną chwilę jest nadal największym bankiem wirtualnym w Polsce oraz trzecim co do wielkości bankiem detalicznym, obsługującym rocznie blisko 3 miliony klientów. Historia mBanku sięga jednak nieco dalej, bo roku 1998, kiedy to w nieistniejącym już Powszechnym Banku Gospodarczym w Łodzi uruchomiono pierwszy w Polsce rachunek bankowy z dostępem przez Internet. Już 2 lata później pracownicy tegoż banku utworzyli wirtualny mBank. Tym, co przyczyniło się do prężnego rozwoju opisywanego banku elektronicznego, były bardzo atrakcyjne i korzystne oferty oraz rewolucyjna metoda obsługi interesantów – klienci banku, aby załatwić jakąkolwiek sprawę, nie byli zmuszeni do składania wizyty w oddziale, ponieważ praktycznie wszystkie czynności związane z obsługą konta mogli załatwić za pośrednictwem sieci. Co za tym idzie, możliwe było znaczne obniżenie kosztów prowadzenia kont i wszystkich innych usług bankowych.

Wart podkreślenia jest fakt, że mBank nie posiada placówek jako takich, a jedynie centra finansowe oraz kioski, w których klienci mogą załatwiać formalności związane czy to z zaciągnięciem kredytu, czy to założeniem lokaty. Oferta mBanku obejmuje takie usługi i produkty bankowe, jak lokaty, kredyt hipoteczny i konsumpcyjny oraz pośrednictwo w sprzedaży jednostek funduszy inwestycyjnych i pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń na życie, mieszkaniowych i komunikacyjnych.

Niezaprzeczalnym atutem mBanku jest także fakt, że konto internetowe można tam założyć bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Wpłat można dokonywać poprzez Wpłatomaty, zaś wypłat przez bankomaty. Warto wspomnieć, że bezprowizyjną wypłatę środków z konta mBank oferują bankomaty BZ WBK, Cash4You, Euronet i eCard. W czasach, kiedy Internet stanowi główne medium komunikacji i narzędzie pracy, takie usługi, jakie oferuje mBank, cieszą się wśród konsumentów bardzo dużym zainteresowaniem.

mBank zmienił myślenie polskich konsumentów na temat usług bankowych, pokazując im inną, alternatywą drogę. Kolejki w innych bankach, tak powszechne i często po prostu nieuniknione, przestały być problemem, kiedy praktycznie wszystkie formalności można załatwić przez Internet. Czy wiesz, że korzystając z usług mBanku możesz liczyć na dodatkowe zniżki i promocje? Wystarczy, że wejdziesz na stronę Kupon.pl i wyszukasz informacji na temat kodów zniżkowych i rabatów na produkty i usługi tego wirtualnego banku. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że również instytucje finansowe korzystają z takich metod zjednywania sobie zainteresowania i sympatii klientów, więc jeśli jesteś bądź zamierzasz zostać klientem mBanku, koniecznie odwiedź serwis Kupon.pl. Zaskoczy Cię, jak wiele mamy Ci do zaoferowania.

Cała procedura znalezienia i uaktywnienia kodów rabatowych, znajdujących się w serwisie Kupon.pl, jest bardzo prosta i opiera się na kilku nieskomplikowanych operacjach:

 • Pierwsze, co trzeba zrobić, to oczywiście wejść na stronę Kupon.pl i poszukać kuponów promocyjnych, kodów i zniżek odnoszących się do oferty mBanku.
 • Kiedy już się je znajdzie, wystarczy wybrać ten, którym jest się zainteresowanym i po prostu w niego kliknąć.
 • Nastąpi przeniesienie na stronę mBanku, a żeby dokończyć transakcję, należy w odpowiednim miejscu skopiować kod rabatowy pobrany z Kupon.pl oraz wkleić we wskazane miejsce.
 • Zatwierdzenie i aktywowanie kuponu odbywa się także poprzez jedno kliknięcie. Nie trzeba się obawiać skomplikowanych procedur i konieczności logowania i rejestracji – serwis Kupon.pl jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny, by zapewnić wszystkim zainteresowanym łatwy dostęp do atrakcyjnych ofert.

Od początku swojej działalności, właściciele i osoby odpowiedzialne za budowanie strategii w mBanku, postawili sobie za cel dostarczanie klientom usług i produktów bankowych na najwyższym poziomie, z jednoczesnym ograniczeniem biurokracji oraz nużących formalności. Doskonale trafili w potrzeby konsumenckie. Większości ludzi zależy obecnie na czasie i, mówiąc kolokwialnie, nie uśmiecha im się spędzanie popołudnia czy poranka w długiej kolejce do okienka czy stanowiska bankowego w oddziale stacjonarnym. mBank oferuje im możliwość dokonywania przelewów, zakładania lokat i zarządzania swoim kontem przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i to z dowolnego miejsca. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, by uzyskać dostęp do swojego konta, jest posiadanie aktywnego połączenia z Internetem. Reklamy telewizyjne mBanku zawsze podkreślają rewolucyjność usług, łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo i komfort wszystkich użytkowników.

Strona główna mBanku jest bardzo prosto i czytelnie skonstruowana, aby ułatwić klientom znalezienie produktów i usług, którymi są zainteresowani. Oferta została podzielona na: Ofertę Indywidualną, Ofertę Premium i Ofertę dla Firm. Oferta Indywidualna składa się z takich pozycji, jak: kredyty, konta, karty, oszczędności, inwestycje, ubezpieczenia, usługi, telefonia, promocje i serwis transakcyjny. Podobnie jest w przypadku Oferty Premium i Oferty dla Firm, z tym, że ta ostatnia zawiera dodatkowo produkty i usługi związane z pozyskiwaniem kredytów i finansowaniem działalności gospodarczej. Jak zatem widać, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ, o czym była mowa wcześniej, mBank nie posiada oddziałów bankowych sensu stricte, z wszelkimi wątpliwościami i pytaniami można się zwrócić albo bezpośrednio do centrum finansowego, albo do konsultantów będących do dyspozycji w telefonicznym centrum obsługi klienta, tzw. mLinii.