Kupony rabatowe Idea Bank

Kody promocyjne i okazje

Oferta Idea Banku to konta i lokaty dla klientów indywidualnych, dla jednoosobowej działalności oraz dla spółek. Dzięki naszym kuponom za usługi w Idea Banku zapłacisz znacznie mniej!


  • Przedsiębiorco! Zapoznaj się z ofertą jaką ma dla Ciebie Idea Bank.pl!

    Idea Bank.pl stworzony by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji marzeń!... Więcej szczegółów
    Zobacz Ofertę

Idea Bank na polskim rynku działa już od 1991 roku. Przez lata ewoluował, rozwijał się, a także kilkakrotnie zmieniał nazwę, by obecną przyjąć w 2010 roku. Bank powstał z myślą o świadczeniu usług dla przedsiębiorców – osób, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, mikrofirmy lub niewielkie przedsiębiorstwa. Dużym sukcesem banku jest uruchomienie programu „Inkubatory przedsiębiorczości”, pozwalającego 50-ciu przedsiębiorcom z najlepszymi biznes planami otworzenie spółki w ramach Idea Bank.

Oferta Idea Banku to konta i lokaty dla klientów indywidualnych, dla jednoosobowej działalności oraz dla spółek. Bank udziela również kredytów, dostępnych w wielu opcjach: pożyczka bezzwrotna, pożyczka standardowa, kredyt inwestycyjny, kredyt deweloper, kredyt samochodowy, kredyt ze wsparciem unijnym, kredyt z gwarancją de minimis czy kredyt na start plus rok bez ZUS. Poza tym Idea Bank zajmuje się świadczeniem usług takich jak księgowość online, centrum wsparcia dla firm czy terminale płatnicze.

Jak sprawić, by za usługi w Idea Banku zapłacić atrakcyjną cenę? Wystarczy zaopatrzyć się w kupony rabatowe i kody zniżkowe Idea Bank.

Kupon.pl to strona internetowa oferująca kody zniżkowe i kupony rabatowe Idea Bank oraz wielu innych usługodawców oraz sklepów internetowych. Dzięki nim Twoje zakupy będą tańsze nawet o kilkadziesiąt procent.

Aby znaleźć i skorzystać z kodów rabatowych Idea Banku, konieczne jest wykonanie kilku nieskomplikowanych kroków:

  • Odwiedź stronę Kupon.pl. Tam w wyszukiwarkę wpisz interesującą Cię promocję – w tym wypadku Idea Bank.
  • Zostaniesz przekierowany na stronę usługodawcy, gdzie dokonasz zakupów.
  • Po wybraniu wszystkich potrzebnych produktów, przejdź do kasy. Wyświetli się okno podsumowujące, w którym znajdzie się miejsce przeznaczone na kod rabatowy.
  • Po wpisaniu go wybierz OK, by zakończyć zakupy.

Oddziały Idea Bank

Oddziały Idea Bank działają w piętnastu polskich województwach – najwięcej znajduje się w Warszawie i okolicach. Z ich rozmieszczeniem zapoznać się można dzięki załączonej mapie: