Hrs

  • Korzystne ceny rezerwacji hotelowych w HRS

    Bardzo dobre warunki hotelowe w świetnych cenach w HRS

W podróży, czy to prywatnej czy służbowej, hotel jest jak drugi dom, szczególnie jeśli zachodzi potrzeba zameldowania się w nim na dłużej niż jedną dobę. Dlatego wybór hotelu nie powinien być pozostawiany przypadkowi ani losowi. Najlepiej skorzystać z hrs hotele i dać sobie szansę na zarezerwowanie pokoju z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Co to jest hrs hotele? Jak można dowiedzieć się ze strony internetowej hrs to portal obsługujący rezerwację hoteli nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Ćwierć miliona hoteli ze stu dziewięćdziesięciu krajów na świecie, to robi wrażenie prawda?

Hrs hotele to ogromna wygoda przy planowaniu podróży. Już nie trzeba szperać godzinami po internecie, przeszukując kompletnie obce strony internetowe niekoniecznie w znanych sobie językach. Można oczywiście korzystać z translatora Google, ale nie zawsze wierne tłumaczenie niesie ze sobą ryzyko popełnienia pomyłki. Hrs hotele oferuje bogatą bazę danych z możliwością jej przeszukania w języku polskim. To ogromna wygoda zarówno dla osób nieznających języków obcych, jak i tych, którzy znają je tylko w podstawowym stopniu. Rezerwacji można dokonywać poprzez stronę internetową obsługującą trzydzieści dwa języki w tym polski, za pośrednictwem infolinii, lub poprzez aplikacje mobilne dostępne na wszystkie popularne smartfony i tablety.

Jako, że hrs obsługuje nie tylko indywidualnych podróżników ale także duże grupy, hrs rezerwacje grupowe to doskonałe rozwiązanie dla organizatorów wyjazdów służbowych i konferencji. Dzięki kompleksowej obsłudze firm możliwa jest nie tylko rezerwacja ale również dobranie najlepszej oferty i przesłanie oferty skalkulowanych kosztów. Ostateczna decyzja należy zawsze do osoby dokonującej rezerwacji, ale nic nie stoi na przeszkodzie by skorzystać z doradztwo hrs.

Ceny na platformie hrs hotele podawane są zawsze za pokój nie za osobę. Jest to istotna informacja w przypadku podróży w dwie osoby. Może się okazać że rezerwacja pokoju przez hrs hotele będzie bardziej atrakcyjna cenowo. Podane ceny są cenami gwarantowanymi, to znaczy, że od momentu rezerwacji do momentu zapłaty nie ulegną zmianie. Jest to bardzo istotne przy rezerwacji większej ilości miejsc lub przy odległym terminie rezerwacji.

Wygoda, bezpieczeństwo, przejrzyste zasady, dzięki takim atrybutom platforma hrs hotele cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie.