Kupony rabatowe Grawitacyjny.pl

Kody promocyjne i okazje

Grawitacyjny.pl oferuje swoim klientom produkty marek znanych na całym świecie m.in. O´neal, Rogelli, NS bies, Nokian i wielu innych, które specjalizują się w sportach rowerowych. K... [Więcej szczegółów]


 • Rabat 6% na pierwsze zakupy na Grawitacyjny.pl

  6% rabatu na pierwsze zakupy za zapisanie sie do newslettera na Grawitacyjny.pl
  Zobacz Ofertę
  Zaktualizowane w tym tygodniu
 • mega okazja Darmowa dostawa na Grawitacyjny.pl

  Bezpłatna wysyłka twojego zamówienia w Grawitacyjny.pl. Juz od 500 zł
  Zobacz Ofertę

Nie ważne, czy chcesz po raz pierwszy kupić coś w internetowym sklepie Grawitacyjny.pl, czy zamierzasz dokonywać częstszych zaopatrzeń, koniecznie skorzystaj z możliwości obniżenia cen, jaką daje współpraca sklepu Grawitacyjny.pl z serwisem Kupon.pl. Obniżka cen może wynosić nawet kilkadziesiąt procent. Wystarczy tylko wyszukać kody rabatowe sklepu Gawitacyjny.pl na stronie Kupon.pl

Kupony rabatowe i kody zniżkowe sportowego sklepu Grawitacyjny.pl są bardzo łatwo dostępne i proste w użyciu. Wystarczy wykonać tylko parę prostych kroków:

 • Wejdź na stronę Kupon.pl i wpisz w wyszukiwarkę frazę „Grawitacyjny.pl” – natrafisz na aktualne kupony rabatowe/kody zniżkowe.
 • Znajdziesz się na stronie sklepu, w którym dokonaj standardowych zakupów odzieży, rowerów, sprzętu sportowego itd. Po zakończeniu zakupów przejdź do kasy.
 • Ukaże się okno podsumowujące zakupy, w którym znajdzie się miejsce przeznaczone na wpisanie wcześniej odszukanego kodu.
 • Po wpisaniu kodu klikasz OK. i transakcja podsumuje się, uwzględniając zniżkę.

Zwrot towaru bez podania przyczyny musi nastąpić do 10-ciu dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli Klient chce dokonać wymiany towaru na inny, może tego dokonać także w ciągu 10-dni od otrzymania paczki.

Koszty przesyłki są zależne od rodzaju wysyłanego przedmiotu, a dokładniej - od jego rozmiarów (min. 6 zł, max. 20 zł). Jeśli kupisz towar o wartości wyższej niż 350 zł oraz dokonasz wpłaty na konto – wysyłkę będziesz miał za darmo.

Możliwe są także zakupy na raty.