Szybkowar

  • Akcesoria kuchenne w niskich cenach w Delimano

    Promocyjne ceny na asortyment kuchenny w sklepie internetowym Delimano
    Zaktualizowane w tym tygodniu

Szybkowar Delimano to elektryczne urządzenie o pojemności 5 litrów, które umożliwi Ci szybkie przyrządzenie każdej potrawy dla większej ilości osób lub naprawdę dużej porcji. To niezwykłe urządzenie nie tylko wyręczy Cię w gotowaniu ale także zachwyci swoim wyglądem. Szybkowar Delimano posiada czarne plastikowe uchwyty, które nie przewodzą ciepła. Dzięki chłodnym  uchwytom uchronisz się przed poparzeniem. Pozostała część urządzenia jest zrobiona z nierdzewnej stali co zapewnia jego trwałość na lata.

Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób, które chcą się zdrowo odżywiać. Potrawy przyrządzone w szybkowarze zachowają wszystkie wartości odżywcze. Możliwość utrzymania odpowiedniego ciśnienia w urządzeniu podczas gotowania zapewnia nadaniu Twojemu posiłkowi idealnego smaku. Potrawa przyrządzona w szybkowarze na pewno nie będzie niedogotowana, nie ulegnie też przegotowaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich smakoszy a także osób, dla których jakość potrawy ma szczególne znaczenie.
Regulacja ciśnienia pozwoli Ci przyrządzić potrawę w dokładnie takiej temperaturze jaka jest zalecana w przepisie. Znikną Twoje dotychczasowe kłopoty zdrowotne jak bóle żołądka czy nietolerancja glukozy ponieważ w szybkowarze z łatwością przyrządzisz obiady według wyznaczników indeksu glikemicznego. Smażone oraz zbyt przetworzone jedzenie znacznie podnosi poziom cukru we krwi i źle wpływa na zdrowie lub choćby samopoczucie. Przy użyciu tego szybkowaru sporządzisz smaczne posiłki idealnie według przepisu.

Szybkowar Delimano posiada aż 6 funkcji gotowania masz więc pełno możliwości do przygotowania każdej potrawy o jakiej zamarzysz. Możesz więc przygotować pyszną duszoną pieczeń, do tego ugotować ziemniaki bądź ryż czy kaszę, zrobić spaghetti albo gulasz, podać fantastycznie smaczną rybę przyrządzoną beztłuszczowo na parze. Masz też oczywiście okazję ugotować zupę nawet na kilka dni tym bardziej, że możesz ją potem podgrzać bez utraty wartości odżywczych i pierwotnego smaku.

W szybkowarze zamontowany jest elektroniczny zegar dzięki czemu masz pełną kontrolę nad czasem przyrządzenia potrawy. Możesz ustawić zegar i monitorować gotowanie rzadziej. Urządzenie posiada też zabezpieczenie pokrywy więc masz gwarancję, że Twoja zupa nie wykipi. Blokada pokrywy jest to też świetna ochrona przed dziećmi, które na pewno się nie oparzą. Ponadto możesz też łatwo przenieść danie w szybkowarze np. na stół: dzięki zablokowanej pokrywie na pewno nic Ci się przypadkiem nie wyleje, a zawsze chłodne uchwyty zapewniają komfortowy transport urządzenia.

Szybkowar Delimano dodatkowo zaoszczędzi nie tylko Twój czas i energię. Urządzenie zużywa dużo mniej prądu i wody dlatego jest przyjazne dla środowiska i rzecz jasna Twojego portfela gdyż na pewno otrzymasz niższe niż dotąd rachunki. Warto więc korzystać z tego urządzenia na co dzień i wypróbowywać kolejne nowe przepisy. Na stronieDelimano znajduje się dokładna instrukcja użytkowania produktu.

W Delimano możesz też zakupić zestaw garnków warto jednak skorzystać i zdecydować się na szybkowar ponieważ jego cena jest naprawdę niewysoka. Gdy tylko zastosujesz szybkowar odkryjesz czego do tej pory zawsze brakowało w Twojej kuchni!