Kupony rabatowe Delicia.pl

Kody promocyjne i okazje

Kosmetyki w niskiej cenie to z pewnością ogromna zaleta sklepu Delicia.pl. Znajdziesz tutaj najpopularniejsze marki za wyjątkowo małe pieniądze dodatkowo korzystająć z kuponów rabatowych Delicia.pl.


Przepraszamy, w chwili obecnej sklep Delicia.pl nie ma aktualnych promocji.
Poinformujemy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego.

Zapisując się akceptujesz naszą politykę prywatności

Już dziś dzięki Kupon.pl masz szanse skorzystać z oferty drogerii internetowej Delicia.pl w jeszcze korzystniejszych cenach ! Wystarczy jedynie wybrać najbardziej interesujący kupon i skorzystać z naszego kodu promocyjnego. Wybrany przez Ciebie rabat musi zostać użyty bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Pamiętaj, że kupony rabatowe mają termin ważności. Dlatego aby korzystać z najnowszych i najlepszych ofert, zalecamy subskrypcję kuponów sklepu internetowego Delicia.pl na naszej stronie.
Korzystanie z ofert rabatowych jest bardzo proste. Aby skorzystać ze zniżek wystarczy kilka kroków :
  • Wprowadź w wyszukiwarkę znajdującą się na naszej stronie frazę Delicia.pl. Pozwoli Ci to zobaczyć wszystkie dostępne dla tego sklepu kupony.
  • Wybierz kupon Delicia.pl, który najbardziej Cię interesuje. Po kliknięciu na niego, zostaniesz przekierowany automatycznie na stronę sklepu internetowego Delicia.pl.
  • Podczas dokonywania zakupu wybranego produktu, w wyznaczone miejsce wpisz kod rabatowy.
  • Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas dokonywania płatności.

Płatności oraz darmowa przesyłka w Delicia.pl

Sklep internetowy Delicia.pl akceptuje następujące sposoby płatności:
  • Gotówka - przy odbiorze osobistym w godzinach 12:00 - 16:00 pod adresem: ul Wiślana 85, 15-161 Białystok
  • Przelew- Numer rachunku bankowego: 13 1300 0000 2076 4470 1651 0001
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru
  • Płatność elektroniczna w systemie DotPay (karty kredytowe, ePrzelewy, ePłatności, PayPal)

Towary kupione w delicia.pl, wysyłane są zawsze w czasie 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie, bądź - w przypadku zamówienia produktu z wykorzystaniem opcji "za pobraniem" - po dokonaniu potwierdzenia danego zamówienia przez Klienta. Sam masz możliwość doboru dostawcy. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, firm kurierskich DHL i UPS oraz paczkomatów InPost. Możliwy jest także odbiór osobisty zamówienia. Wszystkie zakupy dokonane w sklepie delicia.pl na kwotę przekraczającą 200 złotych, wysyłane są bezpłatnie bez względu na wybraną przez Klienta opcję przesyłki. Serwis umożliwia darmowe dokonywanie zwrotów w terminie aż 30 dni od dostarczenia towaru.