C&A

C&A sukienki

C&A sukienki


C&A od ponad 150 lat tworzy ubrania dla wszystkich, którzy pragną czuć się sobą, a jednocześnie chcą dbać o swój nienaganny i odpowiedni wygląd. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu mody damskie, męskiej i dziecięcej firma, pochodząca z niemieckiej Westfalii, zdobyła sobie niezwykle mocną pozycję na rynku. Obecna jest w kilkunastu krajach Europy, w tym Polsce i dysponuje ponad 1600 sklepami na całym kontynencie. Podstawową wartością dla C&A jest tradycja, która sprawia, że firma podchodzi do klienta z najwyższą troską, dbając o to, aby zawsze był zadowolony z zakupionego w C&A towaru. Dlatego też każdy produkt oferowany przez firmę przechodzi skrupulatną kontrolę jakość, zanim trafi do klienta. Aby klienci C&A byli jeszcze bardziej usatysfakcjonowani firma stworzyła 12 marek własnych, z których każda posiada odmienne cechy charakterystyczne, zapewniając klientom indywidualność ich stylizacji.


Szczególną uwagę C&A poświęca tworzeniu mody damskiej, tak aby każda kobieta mogła stworzyć, niezależnie od okazji, indywidualną kreację, w której mogłaby się czuć swobodnie i komfortowo. Firma proponuje Paniom ubrania damskie w korzystnych krojach i atrakcyjnych cenach, zarówno stroje wieczorowe, jak i ubrania przeznaczone do codziennej aktywności. Mogą być to zarówno jaskrawe ubrania o ekstrawaganckim stylu, jak i elegancka i stonowana odzież, wszystko zależnie od Twojego gustu i samopoczucia.

 


Wyjątkowym punktem oferty damskiej C&A są sukienki. W ich projektowaniu firma czerpie ze swojej ponad stuletniej tradycji, ale także poszukuje inspiracji w aktualnych trendach i potrzebach klientów. Dzięki temu sukienki C&A to unikatowe produkty, łączące w sobie to, co najlepsze w tradycji i nowoczesności. Asortyment jest także niezwykle zróżnicowany pod kątem fasonu, dlatego znajdziemy tu zarówno długie suknie wieczorowe, jak i krótsze sukienki koktajlowe, a ponadto lekkie i wygodne sukienki, które możesz założyć na wyjście do parku oraz klasyczne sukienki, w których możesz pójść do pracy. Także kolorystyka umożliwia Ci odnalezienia swojego stylu, dzięki któremu poczujesz się wyjątkowo.

Sukienki C&A to ubrania, tworzone z pasją i z myślą o wszystkich klientach C&A, dlatego są one skierowane zarówno do kobiet dojrzałych, jak i tych, które wciąż czują się młodo. Stąd poza różnością fasonów, krojów i kolorów obecna jest różnorodność tkanin, z których szyte są sukienki marek C&A. Znajdziesz tu sukienki dzianinowe, sukienki dżinsowe, jak i sukienki koronkowe. Mając tak duży wybór, faktycznie to, w co się ubierzesz zależeć będzie wyłącznie od Ciebie. Umożliwiają to marki C&A – Clockhouse, Yessica i Your Sixth Sense.

Jak już wspomniano C&A dba o wszystkie swoje klientki, dlatego posiada także oferty dla osób, które potrzebują mody spersonalizowanej. Stąd obecność w ofercie sukienek XL, które pozwalają kobietom czuć się zawsze świeżo i wygodnie. Ponadto warto zwrócić uwagę także na sukienki ciążowe, które C&A wprowadził do swojego asortymentu, wiedząc, że kobieta w ciąży potrzebuje troski, również ze strony projektantów i firm odzieżowych. W ten sposób C&A wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Pań, które spodziewają się dziecka i mają także specyficzne potrzeby pod względem odzieży. Nie można także zapomnieć o sukienkach dziewczęcych, skierowanych do młodszych dziewczynek oraz do nastolatek, dzięki czemu nasze młode damy już od najmłodszych lat będą dbały o swój codzienny wizerunek.