C&A

C&A kurtki

C&A kurtki

 

Czy znasz sklepy odzieżowe firmy C&A? Z pewnością tak, bowiem C&A to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie, będąca jednym z liderów na rynku odzieży w Europie. Ponad 37 tysięcy pracowników, 1575 sklepów w 20 krajach Europy – te liczby wyrażają skalę sukcesu C&A, które wywodzi się z firmy powstałej w 1841 roku, a korzeniami sięgającej o dwa stulecia wstecz. Dlatego też C&A kultywuje najlepsze tradycje niemieckiego rynku tekstylnego, którego wymagania sprawiły, iż dziś C&A jest firmą przykładającą szczególną wagę do jakości produkcji i dystrybucji oraz dąży do osiągnięcia swojego celu, którym jest maksimum zadowolenia klientów sklepu.

 


Moda projektowana przez C&A jest ukierunkowana na osiągnięcie trzech podstawowych cech – jakości, uniwersalności i dostępności. Poprzez jakość firma rozumie osiągnięcie najwyższej klasy produktów, które oferowane będą jej klientom. Dlatego C&A, poza normalnymi kontrolami jakości, dba o to, aby zarówno materiały, jak i sposób wykonania spełniały najwyższe globalne standardy. Z tego też powodu wprowadził do swojej produkcji, jako jeden z pierwszych, bio-bawełnę, która oznacza ekologiczne wyroby w cenach nieodbiegających od standardowych. Uniwersalność to  możliwość udostępniania towarów jak najszerszemu gronu odbiorców poprzez ofertę skierowaną zarówno do odbiorcy o specyficznych potrzebach (np. odzież ciążowa) jak i do szerokiego kręgu odbiorców, którzy korzystając z ubrań C&A są w stanie kształtować własny styl. Wreszcie dostępność wyraża się nie tylko w rozbudowanym systemie dystrybucji przez tradycyjne punkty handlowe i sklepy online, ale także poprzez atrakcyjne i przystępne ceny6, które pozwalają na dostęp większej liczby osób do odzieży C&A.

 


Szczególnie ważnym elementem odzieży jest odzież wierzchnia. Bez kurtek i płaszczy nikt z nas nie wyobraża sobie życia. I słusznie, bo aby popisać się wspaniałą stylizacją należy ją uchronić przed niekorzystnym wpływem deszczu, wiatru czy śniegu. Najlepiej zaś, kiedy kurtka uzupełnia naszą kreację, a więc powinna ona łączyć w sobie praktyczność, trwałość i estetykę. Właśnie to jest powodem dla którego w ofercie C&A pojawiły się kurtki damskie, męski i dziecięce. W szerokiej kategorii kurtek każdy znajdzie coś dla siebie, a więc kurtki zimowe, kurtki wiosenne czy kurtki jesienne, zależnie od pory roku i potrzeb. Ponadto kurtki oferowane przez C&A wykonane są, zgodnie z oczekiwaniami klientów, z różnych materiałów, dlatego w C&A kupisz kurtki jeansowe oraz ciepłe kurtki puchowe. Oczywiście, należy wziąć pod uwagę, że w dostępności określonego rodzaju kurtki ma znaczenie bieżąca kolekcja.

Z pewnością najlepiej zaopatrzony jest dział damski, gdzie znajdziesz ponad 80 modeli różnych kurtek – od lekkich kurtek z poliestru przez kurtki wełniane aż po kurtki skórzane czy obszyte kożuszkiem. Duża różnorodność panuje wśród fasonów i w kolorystyce produktów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz kurtkę, która pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Świetnie zaopatrzony jest także dział męski, gdzie każdy mężczyzna powinien szukać odpowiedniego dla siebie okrycia wierzchniego. Są więc kurtki poliestrowe, bawełniane, nylonowe czy wełniane. Warto zwrócić także uwagę na inne modele, które nie są kurtkami w ścisłym znaczeniu, na przykład pikowane kamizelki. Oczywiście nie można zapominać także o młodzieży, która do wyboru ma przeszło 40 modeli dla dziewcząt i 50 nastolatków, w rożnych kolorach i fasonach, a także o dzieciach (kilkadziesiąt modeli dla dziewczynek i chłopców), które mogą sobie wybrać jedną z kolorowych, modnych i praktycznych kurtek.

Jeżeli szukasz dla siebie, bądź dla swoich bliskich kurtki, która odpowie na wyzwania, jakie rzuci przed nią pogoda oraz na Twoje oczekiwania – zajrzyj do C&A. To gwarancja jakości i trwałości Twojej kurtki.